NB II: nyolcgólos meccsen Cegléden hengerelt a Balmaz

2013.04.17. 19:10
A Balmazújváros egy gólzáporos mérkőzésen 6–2-re nyert a Cegléd otthonában a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 20. fordulójából elhalasztott mérkőzésén.

Bár a Cegléd kétgólos hátrányból még felállt az első félidő végére, a Balmazújváros újra vezetéshez jutott a szünet előtt, a második félidőben pedig folytatta gólerős játékát, így végül a vendégek megérdemelten nyertek 6–2-re a labdarúgó NB II 20. fordulójából elhalasztott mérkőzésén.

LABDARÚGÓ NB II, KELET
20. FORDULÓ
CEGLÉDI VSE–BALMAZÚJVÁROS 2–6 (2–3)

Cegléd, 500 néző. Vezette: Pánczél (Horváth Z., Becséri G.)
CEGLÉD: Miski – Robson, Ladiszlai, Makrai, Farkas I. – Bata (Markó, 62.), Kenderes, Brdaric (Kiss T., 72.), Koncz – Medgyesi (Balog M., 41.), Szkunc. Vezetőedző: Ványi Zsolt
BALMAZÚJVÁROS: Szalma – Bokros (Németh Á., 41.), Papp F., Forgács, Virágh – Nagy R., Sándor I., Kónya (Arnóczki, 64.), Demjén – Belényesi (Murák, 68.) – Urbin. Vezetőedző: Híres Gábor
Gólszerző: Urbin (0–1) a 16., Sándor I. (0–2) a 17., Szkunc (1–2) a 28., Koncz (11-esből, 2–2) a 43., Papp F. (2–3) a 45., Urbin (2–4) a 61., Nagy R. (2–5) a 88., Urbin (2–6) a 93. percben
Ványi Zsolt: – Felálltunk nulla kettőről, de a lélektani előnyt nem használtuk ki, mert kettő kettő után még a szünet előtt újra hátrányba kerültünk. Megkönnyítettük ellenfelünk dolgát, játékosaik kedvükre kontrázhattak.
Híres Gábor: – Az első félidőben azt hittem, kiéneklik a szánkból a sajtot, de a másodikban Urbin Péter vezérletével remek játékkal megérdemelten nyertünk.

1. Vasas 22 13 3 6 33–23 +10 42
2. Mezőkövesd-Zsóry 22 12 3 7 37–25 +12 39
3. Békéscsaba Előre 22 9 8 5 40–33 +7 35
4. Balmazújváros 21 9 5 7 38–29 +9 32
5. Budapest Honvéd II-MFA* 22 9 4 9 39–37 +2 31
6. Nyíregyháza Spartacus 22 9 4 9 28–29 –1 31
7. Orosháza FC 22 9 3 10 35–41 –6 30
8. Újpest FC B* 22 9 2 11 32–39 –7 29