NB II: kétszer vezetett a ZTE, de csak egy pontot szerzett

2018.05.06. 16:53
A Zalaegerszeg és a Kazincbarcika 2–2-es döntetlent játszott egymással a labdarúgó NB II 34. fordulójának nyitó mérkőzésén.

NB II
34. FORDULÓ

ZTE FC–KAZINCBARCIKAI SC 2–2 (1–0)
Zalaegerszeg, ZTE Aréna, 542
néző. Vezette: Szilasi Szabolcs (Bertalan Dávid, Bede Tamás)
ZTE: Kovács Z. – Króner, Nagy T. (Forgács A., a szünetben), Devecseri, Lencse – Patvaros, Hudák M. – Horváth K. (Jelena, 81.), Vernes, Bedi – Babati (Kovács Á., 80.). Vezetőedző: Artner Tamás
KAZINCBARCIKA: Somodi – Palmes, Heil, Belényesi Cs. – Tóth Sz., Mikló, Sigér Á. (Kovács O., 67.), Süttő – Kristófi (Boros, 72.), Kanalos, Bene (Gábor, 68.). Vezetőedző: Koleszár György
Gólszerző: Króner (1–0) a 35., Belényesi Cs. (1–1) a 75., Vernes (2–1) a 76., Boros (2–2) a 80. percben
Artner Tamás
: – Az elején rosszul játszottunk, mégis megszereztük a vezetést, sőt rövid időn belül eldönthettük volna a mérkőzést. Szereztünk egy szabályos gólt, de a bíró nem adta meg, pedig nagyon kellett volna nekünk a három pont.
Koleszár György: – A kidolgozott helyzeteink alapján akár nyerhettünk is volna. Igaz, az ellenfélnek is sok ziccere volt, de igazságtalan lett volna, ha pont nélkül maradunk. Ezzel még nem menekültünk meg, de erre a hozzáállásra és teljesítményre lehet alapozni. NB II