NB II, Keleti csoport: ismét kikapott, nulla ponttal zárt a Baktalórántháza

2010.06.09. 20:06
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Keleti csoportjának 27. fordulójából elmaradt mérkőzésen a Bőcs magabiztosan, 4–0-ra legyőzte az utolsó helyen álló Baktalórántházát.

A találkozót az árvíz miatt Tiszaújvárosban rendezték meg.

Érdekesség, hogy az utolsó mérkőzését is letudó, a másodosztálytól már korábban búcsúzó Baktalórántháza így pont nélkül zárta a bajnokságot, ugyanis a csapattól korábban hat pontot levontak.

NB II, KELETI CSOPORT
27. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
BŐCS KSC–BAKTALÓRÁNTHÁZA 4–0 (2–0)
Tiszaújváros, 100 néző. Vezette: Janitz (Farkas B., Horváth R.)
BŐCS: Erdélyi – Bokros, Úr, Juhász Gy., Vass – Sikróczki, Lázár, Lipták, Vasas (Tóth K., 76.) – Zsarnai (Orlóczki, 68.), Ondó. Vezetőedző: Zsiga Gyula
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Nagy Z. – Geda, Márkus Gy., Szenes, Lévai (Kiss R., a szünetben) – Molnár L. (Marics, az 55.), Nagy D. (Illés L., 74.), Bodnár J., Zámbori – Kozma J., Rákóczi. Játékos–edző: Illés László
Gólszerző: Vasas (1–0) a 25, Lázár (2–0) a 45., Ondó (3–0) a 47., Orlóczki (4–0) a 80. percben
Zsiga Gyula: – Csak a győzelem és más semmi…
Illés László: – A bajnokság végére teljesen leeresztettünk, nagyon gyenge játékot nyújtottunk és tulajdonképpen az ellenfél zs csapata is könnyen vert meg minket.