MTK: hétgólos meccset játszottak a Liverpool fiataljaival

2017.07.18. 20:10
A Liverpool U18-as csapatának edzője, Steven Gerrard (Fotó: Török Attila)
A labdarúgó NB III következő szezonjára készülő MTK II vezetett, végül 5–2-es vereséget szenvedett a hazánkban edzőtáborozó Liverpool U23-as csapatától.

Az mtkbudapest.hu tudósítása szerint a 7. percben Schäfer András kihagyhatatlan helyzetbe hozta Szerencsi Miklóst, aki be is talált az üres kapuba, vezetést szerezve ezzel csapatának (1–0). Négy perccel később Nathaniel Phillips fejelt gólt, majd nem sokkal később Jordan Williams és Toni Gomes is betalált (1–3). Még az első félidőben Takács Roland járt túl az angolok kapusának eszén, így 3–2-es liverpooli előnnyel vonultak pihenőre a csapatok.

A második játékrész a vendégekről szólt, Bobby Adekanye duplázott, beállítva az 5–2-es végeredményt.

A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy Talabér Attilát és Szuhodovszki Somát is le kellett cserélni sérülés miatt.