A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA
1. Érdi VSE 3 2 1 11–1 +10  7
2. Pápai FC 3 2 1 6–2 +4  7
3. III. kerületi TVE 3 2 1 6–4 +2  7
4. Mosonmagyaróvár MTE 3 2 1 7–2 +5  6
5. FC Nagykanizsa 3 2 1 6–5 +1  6
6. MOL Fehérvár FC II 3 1 2 3–2 +1  5
7. Bicskei TC 3 1 1 1 6–5 +1  4
8. Ménfőcsanak ESK 3 1 1 1 2–3 –1  4
9. Komárom VSE 3 1 1 1 6–8 –2  4
10. Balatonlelle SE 3 1 2 4–6 –2  3
11. Lipót SK 3 1 2 3–5 –2  3
12. Veszprém 3 2 1 2–3 –1  2
13. BKV Előre 3 2 1 2–4 –2  2
14. Sárvár FC 3 2 1 3–6 –3  2
15. Puskás Akadémia FC II 3 1 2 4–6 –2  1
16. Hévíz SK 3 1 2 2–11 –9  1

KELETI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT

NB III, 2019–2020, NYUGATI CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 4., vasárnap

Érdi VSE–Hévíz SK 7–0
Veszprém–Sárvár FC 1–1
Balatonlelle SE–Pápai Perutz FC 0–3
BKV Előre–Mol Fehérvár FC II 0–0
Mosonmagyaróvári TE–Ménfőcsanak ESK 0–1
FC Nagykanizsa–Lipót SK 2–0
III. kerületi TVE–Komárom VSE 1–1
Bicskei TC–Puskás Akadémia FC II 2–2

2. FORDULÓ
Augusztus 11., vasárnap

Puskás Akadémia FC II–III. Ker. TVE 1–2
Mol Fehérvár FC II–Balatonlelle 3–2
Komárom VSE–FC Nagykanizsa 4–2
Petőfi Sportkör Lipót–Mosonmagyaróvár 0–2
Pápai Perutz FC–Veszprém 2–1
Sárvár FC–Érdi VSE 0–3
Hévíz SK–Bicskei TC 0–2
Ménfőcsanak ESK–BKV Előre 1–1

3. FORDULÓ
Augusztus 18., vasárnap

Érd–Pápai Perutz FC 1–1
Veszprém–Mol Fehérvár FC II 0–0
Balatonlelle–Ménfőcsanak 2–0
BKV Előre–Petőfi Sportkör Lipót 1–3
Mosonmagyaróvár–Komárom VSE 5–1
FC Nagykanizsa–Puskás Akadémia II 2–1
III. Ker. TVE–Bicskei Torna Club 3–2
Hévíz Sportkör–Sárvár FC 2–2

4. FORDULÓ
Augusztus 25., vasárnap

III. Ker. TVE–Hévíz Sportkör
Bicskei Torna Club–FC Nagykanizsa
Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvár
Komárom VSE–BKV Előre
Petőfi Sportkör Lipót–Balatonlelle
Ménfőcsanak–Veszprém
Mol Fehérvár FC II–Érd
Pápai Perutz FC–Sárvár FC

5. FORDULÓ
Szeptember 1., vasárnap

Érd–Ménfőcsanak
Veszprém–Petőfi Sportkör Lipót
Balatonlelle–Komárom VSE
BKV Előre–Puskás Akadémia II
Mosonmagyaróvár–Bicskei Torna Club
FC Nagykanizsa–III. Ker. TVE
Sárvár FC–Mol Fehérvár FC II
Hévíz Sportkör–Pápai Perutz FC

6. FORDULÓ
Szeptember 8., vasárnap

FC Nagykanizsa–Hévíz Sportkör
III. Ker. TVE–Mosonmagyaróvár
Bicskei Torna Club–BKV Előre
Puskás Akadémia II–Balatonlelle
Komárom VSE–Veszprém
Petőfi Sportkör Lipót–Érd
Ménfőcsanak–Sárvár FC
Mol Fehérvár FC II–Pápai Perutz FC

7. FORDULÓ
Szeptember 15., vasárnap

Érd–Komárom VSE
Veszprém–Puskás Akadémia II
Balatonlelle–Bicskei Torna Club
BKV Előre–III. Ker. TVE
Mosonmagyaróvár–FC Nagykanizsa
Pápai Perutz FC–Ménfőcsanak
Sárvár FC–Petőfi Sportkör Lipót
Hévíz Sportkör–Mol Fehérvár FC II

A szeptember 21-22-i hétvégén Magyar Kupa-forduló lesz.

8. FORDULÓ
Szeptember 29., vasárnap

Mosonmagyaróvár–Hévíz Sportkör
FC Nagykanizsa–BKV Előre
III. Ker. TVE–Balatonlelle
Bicskei Torna Club–Veszprém
Puskás Akadémia II–Érd
Komárom VSE–Sárvár FC
Petőfi Sportkör Lipót–Pápai Perutz FC
Ménfőcsanak–Mol Fehérvár FC II

9. FORDULÓ
Október 6., vasárnap

Érd–Bicskei Torna Club
Veszprém–III. Ker. TVE
Balatonlelle–FC Nagykanizsa
BKV Előre–Mosonmagyaróvár
Mol Fehérvár FC II–Petőfi Sportkör Lipót
Pápai Perutz FC–Komárom VSE
Sárvár FC–Puskás Akadémia II
Hévíz Sportkör–Ménfőcsanak

10. FORDULÓ
Október 12., szombat

BKV Előre–Hévíz Sportkör
Mosonmagyaróvár–Balatonlelle
FC Nagykanizsa–Veszprém
III. Ker. TVE–Érd
Bicskei Torna Club–Sárvár FC
Puskás Akadémia II–Pápai Perutz FC
Komárom VSE–Mol Fehérvár FC II
Petőfi Sportkör Lipót–Ménfőcsanak

11. FORDULÓ
Október 20., vasárnap

Érd–FC Nagykanizsa
Veszprém–Mosonmagyaróvár
Balatonlelle–BKV Előre
Ménfőcsanak–Komárom VSE
Mol Fehérvár FC II–Puskás Akadémia II
Pápai Perutz FC–Bicskei Torna Club
Sárvár FC–III. Ker. TVE
Hévíz Sportkör–Petőfi Sportkör Lipót

12. FORDULÓ
Október 27., vasárnap

Balatonlelle–Hévíz Sportkör
BKV Előre–Veszprém
Mosonmagyaróvár–Érd
FC Nagykanizsa–Sárvár FC
III. Ker. TVE–Pápai Perutz FC
Bicskei Torna Club–Mol Fehérvár FC II
Puskás Akadémia II–Ménfőcsanak
Komárom VSE–Petőfi Sportkör Lipót

13. FORDULÓ
November 3., vasárnap

Érd–BKV Előre
Veszprém–Balatonlelle
Petőfi Sportkör Lipót–Puskás Akadémia II
Ménfőcsanak–Bicskei Torna Club
Mol Fehérvár FC II–III. Ker. TVE
Pápai Perutz FC–FC Nagykanizsa
Sárvár FC–Mosonmagyaróvár
Hévíz Sportkör–Komárom VSE

14. FORDULÓ
November 10., vasárnap

Veszprém–Hévíz Sportkör
Balatonlelle–Érd
BKV Előre–Sárvár FC
Mosonmagyaróvár–Pápai Perutz FC
FC Nagykanizsa–Mol Fehérvár FC II
III. Ker. TVE–Ménfőcsanak
Bicskei Torna Club–Petőfi Sportkör Lipót
Puskás Akadémia II–Komárom VSE

15. FORDULÓ
November 17., vasárnap

Érd–Veszprém
Komárom VSE–Bicskei Torna Club
Petőfi Sportkör Lipót–III. Ker. TVE
Ménfőcsanak–FC Nagykanizsa
Mol Fehérvár FC II–Mosonmagyaróvár
Pápai Perutz FC–BKV Előre
Sárvár FC–Balatonlelle
Hévíz Sportkör–Puskás Akadémia II

16. FORDULÓ
November 24., vasárnap

Hévíz Sportkör–Érd
Sárvár FC–Veszprém
Pápai Perutz FC–Balatonlelle
Mol Fehérvár FC II–BKV Előre
Ménfőcsanak–Mosonmagyaróvár
Petőfi Sportkör Lipót FC–Nagykanizsa
Komárom VSE–III. Ker. TVE
Puskás Akadémia II–Bicskei Torna Club

17. FORDULÓ
December 1., vasárnap

III. Ker. TVE–Puskás Akadémia II
FC Nagykanizsa–Komárom VSE
Mosonmagyaróvár–Petőfi Sportkör Lipót
BKV Előre–Ménfőcsanak
Balatonlelle–Mol Fehérvár FC II
Veszprém–Pápai Perutz FC
Érd–Sárvár FC
Bicskei Torna Club–Hévíz Sportkör

18. FORDULÓ
Március 8., vasárnap

Pápai Perutz FC–Érd
Mol Fehérvár FC II–Veszprém
Ménfőcsanak–Balatonlelle
Petőfi Sportkör Lipót–BKV Előre
Komárom VSE–Mosonmagyaróvár
Puskás Akadémia II–FC Nagykanizsa
Bicskei Torna Club–III. Ker. TVE
Sárvár FC–Hévíz Sportkör

19. FORDULÓ
Március 14., szombat

Hévíz Sportkör–III. Ker. TVE
FC Nagykanizsa–Bicskei Torna Club
Mosonmagyaróvár–Puskás Akadémia II
BKV Előre–Komárom VSE
Balatonlelle–Petőfi Sportkör Lipót
Veszprém–Ménfőcsanak
Érd–Mol Fehérvár FC II
Sárvár FC–Pápai Perutz FC

20. FORDULÓ
Március 22., vasárnap

Ménfőcsanak–Érd
Petőfi Sportkör–Lipót Veszprém
Komárom VSE–Balatonlelle
Puskás Akadémia II–BKV Előre
Bicskei Torna Club–Mosonmagyaróvár
III. Ker. TVE–FC Nagykanizsa
Mol Fehérvár FC II–Sárvár FC
Pápai Perutz FC–Hévíz Sportkör

21. FORDULÓ
Március 29., vasárnap

Hévíz Sportkör–FC Nagykanizsa
Mosonmagyaróvár–III. Ker. TVE
BKV Előre–Bicskei Torna Club
Balatonlelle–Puskás Akadémia II
Veszprém–Komárom VSE
Érd–Petőfi Sportkör Lipót
Sárvár FC–Ménfőcsanak
Pápai Perutz FC–Mol Fehérvár FC II

22. FORDULÓ
Április 5., vasárnap

Komárom VSE–Érd
Puskás Akadémia II–Veszprém
Bicskei Torna Club–Balatonlelle
III. Ker. TVE–BKV Előre
FC Nagykanizsa–Mosonmagyaróvár
Ménfőcsanak–Pápai Perutz FC
Petőfi Sportkör Lipót–Sárvár FC
Mol Fehérvár FC II–Hévíz Sportkör

23. FORDULÓ
Április 12., vasárnap

Hévíz Sportkör–Mosonmagyaróvár
BKV Előre–FC Nagykanizsa
Balatonlelle–III. Ker. TVE
Veszprém–Bicskei Torna Club
Érd–Puskás Akadémia II
Sárvár FC–Komárom VSE
Pápai Perutz FC–Petőfi Sportkör Lipót
Mol Fehérvár FC II–Ménfőcsanak

24. FORDULÓ
Április 19., vasárnap

Bicskei Torna Club–Érd
III. Ker. TVE–Veszprém
FC Nagykanizsa–Balatonlelle
Mosonmagyaróvár–BKV Előre
Petőfi Sportkör Lipót–Mol Fehérvár FC II
Komárom VSE–Pápai Perutz FC
Puskás Akadémia II–Sárvár FC
Ménfőcsanak–Hévíz Sportkör

25. FORDULÓ
Április 26., vasárnap

Hévíz Sportkör–BKV Előre
Balatonlelle–Mosonmagyaróvár
Veszprém FC–Nagykanizsa
Érd–III. Ker. TVE
Sárvár FC–Bicskei Torna Club
Pápai Perutz FC–Puskás Akadémia II
Mol Fehérvár FC II–Komárom VSE
Ménfőcsanak–Petőfi Sportkör Lipót

26. FORDULÓ
Május 3., vasárnap

FC Nagykanizsa–Érd
Mosonmagyaróvár–Veszprém
BKV Előre–Balatonlelle
Komárom VSE–Ménfőcsanak
Puskás Akadémia II–Mol Fehérvár FC II
Bicskei Torna Club–Pápai Perutz FC
III. Ker. TVE–Sárvár FC
Petőfi Sportkör Lipót–Hévíz Sportkör

27. FORDULÓ
Május 10., vasárnap

Hévíz Sportkör–Balatonlelle
Veszprém–BKV Előre
Érd–Mosonmagyaróvár
Sárvár FC–FC Nagykanizsa
Pápai Perutz FC–III. Ker. TVE
Mol Fehérvár FC II–Bicskei Torna Club
Ménfőcsanak–Puskás Akadémia II
Petőfi Sportkör Lipót–Komárom VSE

28. FORDULÓ
Május 17., vasárnap

BKV Előre–Érd
Balatonlelle–Veszprém
Puskás Akadémia II–Petőfi Sportkör Lipót
Bicskei Torna Club–Ménfőcsanak
III. Ker. TVE–Mol Fehérvár FC II
FC Nagykanizsa–Pápai Perutz FC
Mosonmagyaróvár–Sárvár FC
Komárom VSE–Hévíz Sportkör

29. FORDULÓ
Május 24., vasárnap

Hévíz Sportkör–Veszprém
Érd–Balatonlelle
Sárvár FC–BKV Előre
Pápai Perutz FC–Mosonmagyaróvár
Mol Fehérvár FC II–FC Nagykanizsa
Ménfőcsanak–III. Ker. TVE
Petőfi Sportkör Lipót–Bicskei Torna Club
Komárom VSE–Puskás Akadémia II

30. FORDULÓ
Május 31., vasárnap

Veszprém–Érd
Bicskei Torna Club–Komárom VSE
III. Ker. TVE–Petőfi Sportkör Lipót
FC Nagykanizsa–Ménfőcsanak
Mosonmagyaróvár–Mol Fehérvár FC II
BKV Előre–Pápai Perutz FC
Balatonlelle–Sárvár FC
Puskás Akadémia II–Hévíz Sportkör