NS: a Honvéd elintézte; a kudarc ellenére folytatná a kapitány – vasárnap

2017.04.30. 01:40
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.

• Őrzi vezető helyét a Budapest Honvéd, amely a 95. percben szerzett Davide Lanzafame-góllal elbúcsúztatta az élvonaltól a sereghajtó Gyirmótot. Kieső helyre csúszott vissza a Debrecen. Helyszíni beszámolók a labdarúgó NB I 29. fordulójának mérkőzéseiről.

Rich Chernomaz a világbajnoki kudarc ellenére is folytatná munkáját a magyar jégkorong-válogatott élén. A szakember a vezéregyéniségeket hiányolta a megfiatalított válogatottból. Szűcs András interjúja a kanadai edzővel.

• Nem sikerült a bravúr. Hősiesen küzdött az otthon veszítő Mol-Pick Szeged a visszavágón, de a francia Paris Saint-Germain jutott be a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe. Simon József és Sós Richárd írása.

Pars Krisztián máris remekelt. Az olimpiai bajnok kalapácsvető a szombathelyi Savaria-kupán túldobta a 76 méteres világbajnoki szintet (76.84 m).

• Favorit lett a Ferrari. Kilenc éve nem volt rá példa, hogy a maranellói istálló autói kisajátították volna az első sort a rajtrácson, a Formula–1-es Orosz Nagydíjon viszont Sebastian Vettel indulhat az első, Kimi Räikkönen pedig a második rajtkockából.