Női NB I: Diószegi góljaival MTK-siker a forduló rangadóján

M. D.M. D.
2020.08.16. 13:17
Diószegi Fanni két góljával az MTK 2–0-ra nyert Diósgyőrben a női labdarúgó NB I nyitó fordulójának rangadóján vasárnap.

A kék-fehérekhez a nyáron négy év után visszatérő 23 éves szélső az első negyedóra végén szép tekeréssel juttatta előnyhöz csapatát, majd a második félidő első percében fejjel is betalált.

Diószegi Fanni – aki a 2016–2017-es idényben Németországban, a másodosztályú 1. FC Saarbrückenben futballozott – legutóbb 2013 szeptemberében, még a Ferencváros játékosaként duplázott az NB I-ben, akkor a Szegedi Boszorkányok elleni 10–0-s győzelemből négy góllal vette ki a részét.

NŐI NB I
1. FORDULÓ
DVTK–MTK 0–2
(Diószegi 15., 46.)

SZOMBATI EREDMÉNYEK
Ferencváros–Szent Mihály 7–1 (Siklér 3., 36., Vágó F. 67., Pusztai 73., Mosdóczi 80. – 11-esből, Czellér 87., Nagy Viktória 90., ill. Kiss-Lantos 46.)
Haladás-Viktória–Kelen SC 4–0 (Szil 16., 28., 71., 84.)
ETO FC Győr–Astra HFC 2–4 (Feketevíziová 66., Bódai 93., ill. Sipos L. 40., Dikanová 52., Rácz Zs. 62. – 11-esből, Vicsek 83.)