Női NB I: a 103. percben állította be a végeredményt a Fradi

2018.11.18. 16:23
A női labdarúgó NB I 11. fordulójában az éllovas Ferencváros Makón 5–0-ra kiütötte a Szent Mihály együttesét.

Az idénybeli 11. mérkőzését is megnyerő Ferencváros az első negyedóra végén Luana Spindler révén szerezte meg a vezetést, a játékrész hajrájában Papp Luca növelte az előnyt, majd Fogl Katalin és Szabó Viktória is eredményes volt a szünetig. A fordulást követően sokáig úgy tűnt, nem esik újabb gól, de a ráadásban (a 103. percben) Szabó újra eredményes volt, így 5–0-ra nyert a vendégcsapat.

NŐI NB I
11. FORDULÓ

Szent Mihály–Ferencváros 0–5 (Spindler 14., Papp 24., Fogl 32., Szabó V. 41., 103.)
KORÁBBAN
MTK–Haladás Viktória 1–0 (Cappuzzo 22.)
DVTK–Astra 4–0 (Bradics 31., 84., 88., O. Markovics 51.)
MLE–ETO FC Győr 0–4 (Süle D. 25., 47., Bódai 79., Fleck 87.)