NB I: lett válogatott futballistát szerződtetett a Kaposvár

2020.01.09. 16:59
Igors Tarasovs (jobbra) egy 2018-as válogatott mérkőzésen (Fotó: AFP)
Kétszeres lett bajnok és kétszeres lett kupagyőztes labdarúgót szerződtetett a Kaposvár: a védekező középpályásként és belső védőként is bevethető, lett válogatott Igors Tarasovsot – tudtuk meg az NB I utolsó helyén telelő csapat hivatalos honlapjának csütörtöki híréből.

A 32. életévében járó, 28-szoros A-válogatott Igors Tarasovs az őszi szezont még a lett Spartaks Jurmala kötelékében töltötte, csapatával az 5. helyen zárta a bajnokságot.

Tarasovs légióskodott Fehéroroszországban, Lengyelországban, Törökországban és Azerbajdzsánban, legnagyobb sikereit azonban hazájában érte el: a Skontóval (2010) és a Ventspilsszel (2013) is lett bajnok lett, a két kupagyőzelmét utóbbi csapattal érte el.

A lett futballista a kaposváriak törökországi edzőtáborában győzte meg teljesítményével a szakmai stábot – írja a Rákóczi honlapja.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC-NÉL
Érkezők: Igors Tarasovs (lett, Spartaks Jurmala – Lettország)
Kölcsönbe érkezők:

Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek:
Távozók: Vanja Markovics (szerb), Tóth Gergely Csaba (Ajka), Aljosa Vojnovic (horvát, befejezte a pályafutását)
Kölcsönbe távozók:

Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Tömösvári Bálint (Bp. Honvéd, onnan ETO FC Győr)