A BUDAPEST HONVÉD NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 12.
Edzőtábor:
NYÁRI MÉRKŐZÉSEK
Június 20., Crema (Olaszország): Csiangszu Szuning (kínai)–Bp. Honvéd 2–0
Június 25., Adorjánfalva (Odranci, Szlovénia): Partizan (szerb)–Bp. Honvéd 2–0
Június 28., Szentelek (Stegersbach, Ausztria): FK Orenburg (orosz)–Bp. Honvéd 2–1 (Májer)
Június 30., Telki: Beitar Jeruzsálem (izraeli)–Bp. Honvéd 1–0
Július 4.: Bp. Honvéd–FC Nitra (Nyitra, szlovák) 2–0 (Pölöskei Zs., Nagy G.)
Július 7.: Bp. Honvéd–Zlaté Moravce (Aranyosmarót, szlovák) 2–1 (Májer, Bamba)
*Július 11., El-selejtező, 1. kör: Rabotnicski (macedón)–Bp. Honvéd 2–1 (Nagy G.)
*Július 17., El-selejtező, 1. kör: Bp. Honvéd–Rabotnicski (macedón) 4–0 (Holender 2, Danilo 2, a másodikat 11-esből)

A DEBRECENI VSC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 18.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 30., Debrecen-Pallag: DVSC–Nyíregyháza 2–0 (Varga K., Takács T.)
Július 7.: DVSC–Balmazújváros 2–2 (Tabakovic 2)
Július 7.:
DVSC–Kisvárda 0–0
Július 14.: Debrecen-Pallag: DVSC–UTA Arad (román) 1–0 (Takács T.)
Július 14.: Debrecen-Pallag: DVSC–Vác 2–1 (Damásdi, Avdijaj)


A DIÓSGYŐRI VTK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 18.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 30.: DVTK–Kazincbarcika 4–2 (Brkovics, Makrai, Hasani, Boros G.)
Július 4.: DVTK–Kisvárda 1–2 (Makrai)
Július 7.: DVTK–Partizan Bardejov (Bártfa, szlovák) 4–0 (Hasani 2, Busai, Tóth Barnabás)
Július 11.: DVTK–FK Poprad (Poprád, szlovák) 1–2 (Joannidisz)
Július 14., Telki: DVTK–Maccabi Netanya (izraeli) 1–2 (Mazalovic)

A FERENCVÁROS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 11.
Edzőtábor: június 25–július 1., Baden (Ausztria)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 20.: FTC–Villány 9–0 (Priskin 3, Sigér D. 2, Böde, Varga R., Lovrencsics G., Georgijevics)
Június 27., Baden: Fastav Zlín (cseh)–FTC 1–1 (Varga R.)
Június 30., Dunaszerdahely: DAC (Dunaszerdahely, szlovákiai)–FTC 1–0
Július 4., Zalaegerszeg: FTC–Olimpija Ljubljana (szlovén) 0–0
*Július 12., El-selejtező, 1. kör: Ferencváros–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) 1–1 (Szpirovszki)
*Július 19., El-selejtező, 1. kör, Netanya: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Ferencváros 1–0

A HALADÁS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 18.
Edzőtábor: július 2–5., Lendva (Szlovénia)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 23.: Szany–Haladás 0–9 (Medgyes 2, Halmosi, Rácz B., Kovács L., Tóth M., Németh Márió, Németh Milán, Jancsó)
Június 26.: Admira Wacker (osztrák)–Haladás 1–0
Június 30.: Haladás–SV Lafnitz (osztrák) 2–2 (Bosnjak, K. Mészáros)
Július 4.: NK Nafta Lendava (Lendva, szlovéniai)–Haladás 2–2 (Grumics, Jancsó)
Július 7., Király-kupa, Szombathely
Haladás–Kaposvár 0–1
Haladás–Paks 0–2

Július 14., Pöllauberg (Ausztria): Haladás–1. FC Slovácko (cseh) 1–1 (Lyng)

A KISVÁRDA NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 18.
Edzőtábor:

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK

Június 30., Hernádszentistván (Szlovákia): FC Lokomotíva Kosice (Kassa, szlovák)–Kisvárda 0–1 (Vári B. – 11-esből)
Július 4.: Diósgyőri VTK–Kisvárda 1–2 (Sinder, Kovácsréti)
Július 7.: Debreceni VSC–Kisvárda 0–0
Július 11., Ókemence (Kamjenica, Ukrajna): Voliny Luck (ukrán)–Kisvárda 0–0
Július 14.: Nyíregyháza Spartacus–Kisvárda 2–1 (Vári B.)

A MEZŐKÖVESD NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
 június 21.
Edzőtábor: július 5.– (Ausztria)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 30.: Mezőkövesd–Tatran Presov (Eperjes, szlovák) 6–0 (Drazsics 2, Cseri, Iszlai B., Vajda S., öngól)
Július 4., Telki: Mezőkövesd–Beitar Jeruzsálem (izraeli) 0–2
Július  7.: Mezőkövesd–Slavia Praha (cseh) 2–1 (Drazsics 2)
Július  7.: Mezőkövesd–Slavia Praha (cseh) 1–3 (Nagy R,.)
Július 14.: Mezőkövesd–Cegléd 3–0 (Csirmaz, Szakály D., Varjas Z.)
Július 14.: Mezőkövesd–Békéscsaba 1–1 (Koszta M.)


AZ MTK BUDAPEST NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 20.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK

Június 23., Horvátország, felkészülési torna
Június 27., Monor: MTK–Komárom 3–1 (Takács R., Bognár I., Vogyicska)
Június 30., Üllő: MTK–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovák) 1–1 (Szelin)
Július 4., Székesfehérvár: MTK–Vasas 1–2 (Kanta)
Július 7., Székesfehérvár: MTK–FC Nitra (Nyitra, szlovák) 3–3 (Lencse, Kanta J., Kulcsár T.)
Július 7., Székesfehérvár: MTK–Csákvár 3–0 (Gréczi, Bidzilya, Takács R.)
Július 14., Üllő: MTK–FK Senica (Szenice, szlovák) 4–0 (Lencse 2, Bognár I., Kanta J.)
Július 14., Üllő: Monor–MTK Budapest 3–1 (Kovács)

A PAKSI FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
 június 25.
Edzőtábor: július 2–8., Bük
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Július 4.: Paks–Concordia Chiajna (román) 1–0 (Haraszti)
Július 7., Király-kupa, Szombathely
FK Pohronie (Garamszentkereszt; szlovák)–Paks 1–0
Paks–Haladás 2–0 (Lenzsér, Simon A.)

Július 11.: Paks–Kaposvár 1–1 (Simon A.)
Július 14.: Paks–Dorog 1–0 (Simon A.)

A PUSKÁS AKADÉMIA FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 18.
Edzőtábor:
július 4–13., Muraszentmárton (Horvátország)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 30.: Puskás Akadémia–
KFC Komárno (Komárom, szlovákiai) 4–2 (Radó 2, Molnár G., U. Diallo)
Július 5.: Puskás Akadémia FC–Voluntari (román) 1–0 (Balogh B.)
Július 7.: Puskás Akadémia FC–FK Proleter (Újvidék, szerb) 2–1 (Radó 2)
Július 11.: Puskás Akadémia FC–NK Aluminij (szlovén) 0–1
Július 13.: Puskás Akadémia FC–HNK Gorica (horvát) 0–0

AZ ÚJPEST FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 18.
Edzőtábor:
június 25.–július 4., Ausztria
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 30., Pöllau (Ausztria), FK Trinec (cseh)–Újpest FC 3–3 (Tischler, Novothny, Litauszki)
Július 4., Fürstenfeld (Ausztria): NK Inter Zapresic (horvát)–Újpest FC 1–0
*Július 12., El-selejtező, 1. kör: Neftci PFK (azeri)–Újpest FC 3–1 (Nagy D.)
*Július 19., El-selejtező, 1. kör: Újpest FC–PFK Neftci (azeri) 4–0 (Litauszki, Szankovics, Zsótér, Nwobodo)

A VIDEOTON FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 14.
Edzőtábor: június 18.–július 3., Ausztria
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 20., Dietersdorf (Ausztria): Kapfenberg (osztrák)–Videoton 0–3 (Sz. Scsepovics, Vinícius, Sós B.)
Június 23., Frohnleiten (Ausztria): NK Osijek (Eszék, horvát)–Videoton 2–1 (Sós B.)
Június 26., Bad Elrach (Ausztria): DAC (Dunaszerdahely, szlovákiai)–Videoton 1–1 (M. Scsepovics)
Június 29., Dietersdorf (Ausztria): Sturm Graz II (osztrák)–Videoton 1–4 (Sz. Scsepovics 3, Sós B.)
Július 3., Feldbach (Ausztria): Videoton–Csukaricski (szerb) 2–1 (Sós B., M. Scsepovics)
*Július 10., BL-selejtező, 1. kör: F91 Dudelange (luxemburgi)–Videoton 1–1 (Huszti)
*Július 17., 20.15, BL-selejtező, 1. kör: Videoton–F91 Dudelange (luxemburgi) 2–1 (Lazovics, M. Scsepovics)

*-gal a tétmérkőzéseket jelöltük.