MK: szenvedett Dunaharasztin, de továbbment a Fradi

2017.09.19. 16:48
Három gólnak örülhettek a diósgyőriek (Fotó: Szabó Miklós)
Elsőként a Ferencváros labdarúgócsapata biztosította a helyét a Magyar Kupa legjobb 64 együttese között: a zöld-fehérek Leandro 92. percben szerzett góljával harcolták ki a győzelmet (2–1) és a továbbjutást.

A mai másik találkozón a Diósgyőr háromgólos sikerrel ment tovább a Dunaharasztihoz hasonlóan harmadosztályú Veszprém ellen.

BŐVEBBEN ITT OLVASHAT A FRADI MÉRKŐZÉSÉRŐL!

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. KÖR, A 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

Dunaharaszti MTK (NB III)–Ferencváros 1–2 (0–0)
Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep. Vezette: Nagy Róbert.
DUNAHARASZTI: Gyatyel – Bíró T., Rétsági, Ferenczi M., Márton – Farkas P. (Mészáros D., 52.), Gacsal, Dallos (Vitányi, 82.) – Mendebaba (Rebecsák, 61.), Szenes B., Rusvay. Vezetőedző: Króner Péter
FTC: Holczer – Pedroso, Leandro, Blazic, Botka – Szpirovszki, Bognár I. – Csernik, Paintsil (Gorriarán, 58.), Moutari (Kundrák, 61.) – Priskin (Sternberg, 81.). Vezetőedző: Thomas Doll
Gólszerző: Mészáros D. (86.), ill. Botka (63.), Leandro (92.)

VLS VESZPRÉM–DIÓSGYŐRI VTK 0–3 (0–2)
Veszprém, 400
néző. Vezette: Kovács Gergely (Király Krisztián, Bognár László)
VESZPRÉM: Mikler – Gulyás G., Felber, Dobsa, Gunther (Polareczki, a szünetben) – Boromisza, Kocsis Gergő (Reizinger, 60.) – Bene Zs., Bognár B. (Szabó B., a szünetben), Kókány – Irmes. Vezetőedző: Orbán Tamás
DIÓSGYŐR: Rados – Nagy T., Kocsis Gergő, Oláh B., Bárdos – Eperjesi, Tóth B., Kitl M. (Ivánka, 88.), Forgács – Makrai (Ternován, 65.), Szarka. Szakmai igazgató: Bódog Tamás
Gólszerző: Szarka (0–1) a 6., Forgács (0–2) a 10., Ivánka (0–3) a 89. percben
Orbán Tamás:
– A Diósgyőr pontosan annyit adott ki magából, amennyi a továbbjutásához kellett. Az élet megy tovább, készülünk a számunkra rendkívül fontos Dunaharaszti elleni hétvégi bajnokira.
Bódog Tamás: – Elégedett vagyok a hozzáállással, végül is kijött a kétosztálynyi különbség, de ennek így is kellett lennie. Külön öröm végre, hogy nem kaptunk gólt.