MK: Névadónkhoz méltó módon szerepeltünk – Orbán Viktor

2018.05.23. 23:23
Göröcs János és Orbán Viktor a Magyar Kupa döntőjén
Mint ismert, az Újpest nyerte meg a labdarúgó Magyar Kupát azzal, hogy 2–2-es hosszabbítást követően tizenegyespárbajban 5–4-re legyőzte a Puskás Akadémiát. A mérkőzés után Orbán Viktor miniszterelnök, a Puskás Akadémia alapítója a Nemzeti Sport Online-nak elmondta, megtiszteltetés volt az Újpesttel döntőzni, és úgy érzi, tisztességgel helytállt a felcsúti együttes.

„Megtiszteltetés, hogy kupadöntőt játszhattunk az Újpesttel. Tisztességgel helytálltunk, a névadónkhoz méltó módon szerepeltünk” – mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Puskás Akadémia alapítója a Nemzeti Sport Online-nak.