A Balassagyarmat–DVTK meccset is elhalasztották (Fotó: Dömötör Csaba)

 

A beszámoló szerint a miskolciak már a csapatbuszon ültek, ám öt perccel az indulás előtt a Magyar Labdarúgó-szövetség arról tájékoztatta őket, hogy a szombaton 15 órára kiírt mérkőzést elhalasztották.

A halasztás oka az, hogy a Balassagyarmatnak szinte az összes játékosa karanténba került, így nem tudnak kiállni a mérkőzésre.

Csach Gábor, Balassagyarmat polgármesterének beszámolója szerint az NB III-as csapatban két személynek lett pozitív koronavírustesztje, ezért a járványügyi hatóság karanténba helyezte a játékosok jelentős részét – írja a nool.hu.

A mérkőzésnek egyelőre nincs meg az új időpontja.

(Az M4 Sport élőben közvetítette volna a találkozót, helyette az FTC–Dinamo Zagreb BL-mérkőzés ismétlése kerül adásba.)

Security Check Required

Security Check Required

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ

13.00: 
Ráckeve VAFC (Pest II.)–Ferencvárosi TC (NB I) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: Szarvaskend SE (Vas I.)–FC Csákvár (NB II)
14.00: Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.)–THSE-Szabadkikötő (NB III, Nyugati csoport)
14.00: Sajóbábonyi VSE (NB III, Keleti csoport)–Eger SE (NB III, Keleti csoport)
14.30: Bonyhád VLC (Tolna I.)–Monor SE (NB III, Közép-csoport)
15.00: 43. sz. Építők SK (Budapest I.)–MTK Budapest (NB I)
15.00: Mohácsi TE 1888 (Baranya I.)–Budafoki MTE (NB I)
15.00: Mezőkeresztes VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Zalaegerszegi TE (NB I)
15.00: Makó FC (Csongrád-Csanád I.)–Pécsi MFC (NB II)
15.00: Sárvár FC (Vas I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00: Diósjenő SE (Nógrád I.)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Balatonfüredi FC (NB III, Nyugati csoport)–Debreceni EAC (NB II)
15.00: Szeghalmi FC (Békés I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
15.00: Jászberényi FC (NB III, Keleti csoport)–Budaörs (NB II)
15.00: Mosonmagyaróvár (NB III, Nyugati csoport)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom I.)–Kisvárda (NB I)
15.00: Sárbogárd (Fejér I.)–Kazincbarcika SC (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III, Nyugati csoport)–Szentlőrinc SE (NB II)
15.00: Vác FC (NB III, Közép-csoport)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
15.00: ASR Gázgyár (Budapest I.)–Gesztelyi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
15.00: Csornai SE (Győr-Moson-Sopron I.)–Dabas-Gyón FC (NB III, Közép-csoport)
15.00: Dunavarsány (Pest I.)–Körösladányi MSK (NB III, Közép-csoport)
15.00: Bodajk (Fejér I.)–Érdi VSE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Király SE (Vas I.)–Bicskei TC (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Bátaszék SE (Tolna I.)–Fehérgyarmat SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
15.00: Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–AC Nagybajom (Somogy I.)
15.00: Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun I.)–Majosi SE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Abda SC (Győr-Moson-Sopron I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III, Közép-csoport)
15.00: Mezőtúri AFC (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Ménfőcsanak (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Mátraterenye SE (Nógrád I.)–Csomád (Pest I.)
15.00: Füzesgyarmati SK (NB III, Keleti csoport)–Gárdony (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Tihany FC (Veszprém I.)–Kecskeméti TE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Mórahalom VSE (Csongrád-Csanád I.)–Gyöngyösi AK (NB III, Keleti csoport)
15.00: BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Gyulai TFC (Békés I.)
15.00: PTE PEAC (Baranya I.)–Salgótarjáni BTC (NB III, Keleti csoport)
15.00: Ajka Kristály SE (Veszprém I.)–Lipót SE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Kozármisleny (NB III, Közép-csoport)–Tatabányai SC (NB III, Nyugati csoport)
18.00: Tiszakécskei LC (NB III, Keleti csoport)–Debreceni VSC (NB II)
20.00: Pápai Perutz FC (NB III, Nyugati csoport)–ETO FC Győr (NB II) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Iváncsa KSE (NB III, Közép-csoport)–Újpest FC (NB I) – elhalasztva
Tiszafüredi VSE (NB III, Keleti csoport)–Putnok FC (NB III, Keleti csoport) elhalasztva
Lőrinci VSC (Heves I.)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) elhalasztva
VLS Veszprém (NB III, Nyugati csoport)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II) – elhalasztva
Balassagyarmati VSE (NB III, Keleti csoport)–Diósgyőri VTK (NB I) – elhalasztva