MK: a Ferencváros továbbjutott Sényőn

2018.12.05. 13:50
A labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulójában az NB III-as Sényő a Ferencvárost fogadta. A hazaiak az első félidőben jobbak voltak, de a második félidő elején összeszedtek egy kiállítást, így a Ferencváros végül biztosan győzött és jutott tovább.

MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 3. FORDULÓ)
SÉNYŐ-CARNIFEX FC–FERENCVÁROS 0–4
(0–0)
Sényő, 2500 néző. Vezette: Németh Ádám (Medovarszki János, Punyi Gyula)
SÉNYŐ: Gagyi – Bodó, Klepács, Lakatos L. (Ruska, 75.), Phrakonkham – Fabu, Marics, Hadházi – Barcsay (Takács Á., 82.), Márton – Kristófi (Ács, 78.). Edző: Fiumei Viktor, Imrő László
FERENCVÁROS: Holczer – Csernik, Takács Zs., Otigba (Blazic, 64.), Heister (Georgijevics, 69.) – Csonka, Matías Rodríguez – Bőle, Rui Pedro, Petrjak – Finnbogason (Lovrencsics B., 64.). Vezetőedző: Szerhij Rebrov
Gólszerző: Finnbogason (11-esből, 0–1) az 50., Finnbogason (0–2) a 63., Georgijevics (0–3) a 75., Lovrencsics B. (0–4) a 91. percben
Kiállítva: Marics a 49. percbenMAGYAR KUPA