Ezért a serlegért versengenek a csapatok (Fotó: MLSZ)

 

MAGYAR KUPA

A Magyar Kupa idei versenykiírását ITT nézheti meg.

7. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 2. FORDULÓ), A 32 KÖZÉ KERÜLÉSÉRT
Október 29., kedd
18.00:
Ajka (NB II)–Újpest (Tv: M4 Sport)
Október 30., szerda

12.30: Kozármisleny (NB III)–Kisvárda
12.30: Budaörs (NB II)–ZTE
12.30: Kazincbarcika (NB II)–Bp. Honvéd
12.30: Sényő (NB III)–Mezőkövesd
12.30: BKV Előre (NB III)–Ferencváros
12.30: FC Dabas (NB III)–DVTK
12.30: Maglód (Pest megyei I.)–Puskás Akadémia
12.30: Tiszaújváros (NB III)–Mol Fehérvár
12.30: Salgótarjáni BTC (Nógrád megyei I.)–Paks
12.30: Debreceni EAC (NB III)–MTK (NB II)
12.30: Tamási (Tolna megyei I.)–Monor (NB III)
12.30: Gázgyár (BLSZ I.)–ETO FC Győr (NB II)
12.30: Nagybajom (Somogy megyei I.)–Dorog (NB II)
12.30: Berettyóújfalu (Hajdú-Bihar megyei I.)–Siófok (NB II)
12.30: Szarvas (Békés megyei I.)–Balkány (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)
12.30: Mosonmagyaróvár (NB II)–Tállya (NB III)
12.30: Sárbogárd (Fejér megyei I.)–Vác (NB II)
12.30: Vép VSE (Vas megyei I.)–Szeged-Csanád-GA (NB II)
12.30: Szegedi VSE (Csongrád megyei I.)–Ózdi Kohász (NB III)
12.30: Ménfőcsanak (NB III)–Haladás (NB II)
12.30: III. Kerületi TVE (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
12.30: Balatoni Vasas(Somogy megyei I)–Dabas-Gyón FC (NB III)
12.30: Füzesgyarmat (NB III)–Békéscsaba (NB II)
12.30: Pécsi MFC (NB III)–Rákosmente KSK (NB III)
18.00: Tatabánya (Komárom-Esztergom megye I.)–DVSC
18.00:
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Budafok (NB II)
18.00: Dunaújváros (NB III)–Nagykanizsa (NB III)
18.00: Gyirmót FC Győr (NB II)–Soroksár (NB II)
18.00: Kecskeméti TE (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
18.00: Tiszakécske (NB II)–Kaposvár
20.00: Pápa (NB III)–Vasas (NB II) (Tv: M4 Sport)

6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ), A 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
Szeptember 21., szombat
Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC 2–4
Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTK 0–1
Putnok FC (NB III)–Paksi FC 0–5
Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd 1–7
Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC 0–3
Bonyhád VLC (Tolna megyei I.)–Puskás Akadémia FC 0–5
Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC 0–6
FC Hatvan (NB III)–Újpest FC 0–2
Soltvadkerti TE (Bács-Kiskun megyei I.)–Kaposvári Rákóczi FC 0–4
Unione FC (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II) 0–1
Hódmezővásárhely (Csongrád megyei I.)–Budaörs (NB II) 0–4 – hosszabbítás után
Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II) 0–3
Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)–FC Ajka (NB II) 2–6 – hosszabbítás után
Velence (Fejér megyei I.)–Szeged-Csanád-GA (NB II) 1–3
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I.)–Siófok (NB II) 0–7
Körösladányi MSK (Békés megyei I.)–Békéscsaba (NB II) 1–5
Salgótarjáni BTC (Nógrád megyei I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II) 2–2 – 11-esekkel 15–14
Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II) 2–2 – 11-esekkel 2–3
Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II) 0–1
Berettyóújfalui SE (Hajdú-Bihar megyei I.)–Szajol KLK (Jász-Nagykun-Szolnok megyei I.) 2–2 – 11-esekkel 5–4
Hevesi LC (Heves megyei I.)–Füzesgyarmati SK (NB III) 1–3
Ceglédi VSE (NB (III)–Pápai Perutz FC (NB III) 1–2
FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III) 1–0                     
Tamási (Tolna megyei I.)–Tihanyi FC (Veszprém megyei I.) 4–1
Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III) 1–3
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom megyei I.) 3–1
Csornai SE (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Tatabányai SC  (Komárom-Esztergom megye I.) 0–2
Villányi TC (Baranya megyei I.)–Tiszaújváros (NB III) 0–8
Pétervására SE (Heves megyei I.)–Ménfőcsanak (NB III) 1–1 – 11-esekkel 2–4
Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)–Nagybajomi AC (Somogy megyei I.) 1–1 – 11-esekkel 3–4
Balatoni Vasas SE (Somogy megyei I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megyei I.) 4–2
Kinizsi SK Gyenesdiás (Zala megyei I.)–Dabas-Gyón FC (NB III) 1–2
Tarr Andráshida SC (Zala megyei I.)–Kecskeméti TE (NB III) 0–6
Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót SE (NB III) 2–2 – 11-esekkel 3–4
Ajka Kristály SE (Veszprém megyei I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.) 1–1 – 11-esekkel 3–4
Berkenye SE (Nógrád megyei I.)–Ózdi Kohász SC (NB III) 2–4
Egerszalók SE (Heves megyei I.)–Pécsi MFC (NB III) 1–6
Bogács (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I.)–III. Ker. TVE (NB III) 0–5
Maglódi TC (Pest megyei I.)–MVSC-Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I.) 6–0
Szegedi VSE (Csongrád megyei I.)–Bicskei TC (NB III) 4–0
Magyar Mélyépítő HSE (Hajdú-Bihar megyei I.)–Vép VSE (Vas megyei I.) 2–3 Móri SE (Fejér megyei I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)  0–2
Debreceni EAC (NB III)–FC Csákvár (NB II) 2–0 – hosszabbítás után

Szeptember 22., vasárnap
Pilisi LK-Legenda Sport (Pest megyei I.)–Kisvárda 0–1
Club Valnut Nádasd FC (Vas megye II.)–Soroksár FC (NB II) 0–9
XII. Kerület Svábhegy FC (BLSZ I.)–Kazincbarcika (NB II) 0–6
Úrkúti Sportkör (Veszprém megye I.)–Vasas FC (NB II) 0–1
ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II) 1–3
Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II) 0–2
Törökszentmiklósi FC (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Budafoki MTE (NB II) 0–5
THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II) 0–1
Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II) 0–3
Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Thermal Spa Siklós FC (Baranya megye I.) 8–2
ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Makó FC (Csongád megye I.) 1–0
Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (Vas megye I.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB III) 1–9
Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–BKV Előre (NB III) 0–2
Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III) 2–0
Sényő-Carnifex FC (NB III)–Jászberényi FC (NB III) 3–2
Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye I.)–Rákosmente KSK (NB III) 0–5
Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megye I.)–Dunaújváros (NB III) 0–1
Olajmunkás SE Gellénháza (Zala megye I.)–
Sárbogárd SE (Fejér megye I.) 1–5
Szeptember 25., szerda
Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun megyei I.)–Zalaegerszegi TE FC 1–5
Iváncsa KSE (NB III)–Ferencváros 0–3
Ebben a fordulóban 64 helyett 63 mérkőzést rendetnek, a Balmazújváros kizárása miatt a Tállya KSE játék nélkül továbbjutott a következő körbe.

A TOVÁBBI MENETREND

8. FORDULÓ, A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT (32 CSAPAT)
December 4., szerda

A tavasszal már oda-visszavágós párharcokban dől el a továbbjutás – a döntőig.

9. FORDULÓ, NYOLCADDÖNTŐ (16 CSAPAT)

Első mérkőzések
2020. február 12., szerda

Második mérkőzések (visszavágók)
Február 19., szerda

10. FORDULÓ, NEGYEDDÖNTŐ (8 CSAPAT)

Első mérkőzések
Március 3., kedd és március 4., szerda

Második mérkőzések (visszavágók)
Március 10., kedd és március 11., szerda

11. FORDULÓ, ELŐDÖNTŐ (4 CSAPAT)

Első mérkőzések
Április 14., kedd és április 15., szerda

Második mérkőzések (visszavágók)
Április 21., kedd és április 22., szerda

DÖNTŐ
Május 20., szerda