Futsal: megint majdnem bajba került, de végül nyert az ETO

2015.01.16. 22:16
Bár a szünetben 2–2-vel fordultak a felek, a Rába ETO 8–3-ra nyert Csömörön a futsal NB I 15. fordulójában.

A hét közben a Magyar Kupában botló (hazai pályán az Aramisszal 3–3-as döntetlent játszó) ETO két perc alatt kétgólos előnybe került a Rubeola otthonában, de a hazaiak a szünetre egyenlíteni tudtak. A második félidőben aztán érvényesült a papírforma, Juanra triplázott, a 17 éves Sáhó Kristóf duplázott, a győriek 8–3-ra nyertek.

Az eredetileg péntekre kiírt MVFC Berettyóújfalu–Pioneers VFC találkozó későbbi időpontban kerül lejátszásra, mert a hazaiak tájékoztatása szerint a békéscsabaiak bürokratikus okok miatt nem játszhatnak bajnokit. A két együttes ettől függetlenül összecsapott egymással, de csak felkészülési mérkőzésen.

A forduló többi mérkőzését hétfőn rendezik meg.

FUTSAL NB I
15. FORDULÓ

Rubeola FC Csömör–Rába ETO 3–8 (Tősér 20., Tihanyi 20., Jenei 34., ill. Solano 2., Lódi 2., Juanra 21., 26., 34., Püspök 29., Sáhó 32., 37.)