Férfi futsal NB I: Ráblék és Dróthék is öt góllal nyertek

B. L.B. L.
2019.11.04. 20:33
A férfi futsal NB I 8. fordulójában a címvédő Berettyóújfalu és a Haladás is 5–0-ra győzött hétfőn.

A bajnok remekül kezdett, Rábl János már az első percben betalált, majd Gál István gólja után a szünet előtt ismét bevette a Rubeola kapuját, Szabó Péter találatát követően a mesterhármas is összejött neki (5–0).

A Haladás Gerencsér Antal révén ugyancsak az első percben előnybe került, majd Luis García duplázott még az első félidőben az Aramis ellen. A fordulást követően Horváth Péter és Dróth Zoltán is betalált, így itt is öttel nyert a házigazda (5–0).
Rubeola kapuját, Szabó Péter találatát követően a mesterhármas is összejött neki (5–0).

A nap harmadik meccsén is öt gól esett, ez viszont már jóval testvériesebb eloszlásban, de Rutai Balázs végül győzelemre vezette a Kecskemétet.

FUTSAL NB I
8. FORDULÓ
Berettyóújfalu–Rubeola FC 5–0 (Rábl 1., 20., 34., Gál I. 16., Szabó P. 31.)
Haladás–Aramis SE 5–0 (Gerencsér 1., Luis García 8., 20., Horváth P. 23., Dróth 37.)
Kecskemét–Debreceni EAC 3–2 (Rutai 25., 34., 35., ill. Kántor T 27., Szentes Bíró 32.)

1. MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 7 1 39–22 17 22
2. HALADÁS VSE 8 6 1 1 37–15 22 19
3. NYÍRGYULAJ KSE 8 4 2 2 22–17 5 14
4. FTC-FISHER KLÍMA 8 4 1 3 30–25 5 13
5. DEBRECENI EGYETEMI AC 8 4 1 3 23–23 0 13
6. DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 3 2 3 27–27 0 11
7. ARAMIS SE 8 3 5 14–26 –12 9
8. SG KECSKEMÉT FUTSAL 8 2 1 5 14–28 –14 7