Férfi futsal NB I: a Berettyóújfalu nyerte a 11 gólos csúcsrangadót

2019.11.19. 20:10
Elképesztő izgalmakat hozott a futsal NB I 10. fordulójának csúcsrangadója, amelyet a listavezető Berettyóújfalu nyert meg 6–5-re a Haladással szemben.

Az alaposan bekezdő vendégek már hárommal mentek a nyolcadik percben, s bár a Haladás feljött egy gólra, a második félidő elejére visszaállt a háromgólos különbség. A hajrában aztán óriási hajrát indított meg a szombathelyi együttes, és sikerült is az egyenlítés, ám az utolsó előtti percben Rábl János találata végleg eldöntötte a rangadót.

FUTSAL NB I
10. FORDULÓ

Haladás–Berettyóújfalu 5–6 (Vas Á. 11., Gerencsér 16., García Martínez 33., José Michel 36., 38., ill. Szabó P. 4., Henrique da Silva 7., 8., Nagy I. 20., Fernandes 27., Rábl 39.)
Hétfőn játszották
Rubeola FC–FTC 5–4
(Fischer 13., 33., Józsa 16., Érsek 24., Horváth N. 32., ill. Rábold 4., Öreglaki 14., Bognár 20., Büki 38.)
Nyírgyulaj–Kecskemét 3–1
(Siska 32., Lapa 33., Kondás K. 35., ill. Dobosi 4.)
Aramis SE–Dunaferr 3–3 (Sámson 2., Fekete O. 4., 18., ill. Horváth G. 9., Szeghy 15., Csányi 25.)