Felkészülés: gólpasszal kezdett a DVSC próbajátékosa

2017.06.24. 18:01
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC az első nyári felkészülési mérkőzésén 3–1-re legyőzte az MFK Zemplín Michalovcét. A debrecenieknél Sós Bence duplázott, a végeredményt Holman Dávid állította be. Tőzsér Dániel büntetőt hibázott.

A dvsc.hu tájékoztatása szerint két próbajátékos lépett pályára a Lokinál: a legutóbbi szezont Gyirmóton töltő Nagy Sándor kapus, valamint a 20 éves szlovén támadó, Miha Vidmar. A 12. percben megszerezte a vezetést a Loki: Takács Tamás lövése után kipattant a labda a kapusról, Sós Bence pedig az ötösről a hálóba pofozta. A 23. percben Sós büntetőt harcolt ki, de Tőzsér Dániel fejbe lőtte a kapust. A 36. percben aztán meglett a második DVSC-találat, Sós ezúttal fejjel volt eredményes.

A fordulás után szépíteni tudott a nagymihályi együttes, majd a végeredményt a 82. percben Holman Dávid állította be – a gólpasszt a próbajátékon lévő Vidmar adta.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 24., DVSC–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovák) 3–1 (Sós 2, Holman)
Július 1., 18.00: DVSC–Kisvárda