Felkészülés: Tischler döntött, a PAFC legyőzte a Paksot

2013.10.11. 12:57
A Puskás Akadémia hazai pályán 2–1-re legyőzte felkészülési meccsen az MVM Paksot. A pénteken megrendezett találkozón két tizenegyest is megítélt a játékvezető, majd a 75. percben Tischler Patrik döntötte el a mérkőzést.

A Paks hivatalos Facebook-oldalának beszámolója alapján a felcsútiak Kovács Gábor kezezése után Zsolnai Róbert büntetőből szerzett találatával kerültek előnybe a 32. percben. A 47. minutumban Mamaodu Wagué is kezezett, így a vendégek is 11-est kaptak, melyet Simon Attila váltott gólra. A mindent eldöntő találatot Tischler Patrik jegyezte: az MTK-tól igazolt támadó a 75. percben 23 méterről lőtt a bal alsóba. (2–1)Zsolnai Róbert büntetőből szerzett találatával kerültek előnybe a 32. percben. A 47. minutumban Mamaodu Wagué is kezezett, így a vendégek is 11-est kaptak, melyet Simon Attila váltott gólra. A mindent eldöntő találatot Tischler Patrik jegyezte: az MTK-tól igazolt támadó a 75. percben 23 méterről lőtt a bal alsóba. (2–1)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Puskás Akadémia–Paks 2–1 (1–0)

Gólszerző: Zsolnai (32. – 11-esből), Tischler (75.), ill. Simon A. (47. – 11-esből)