Felkészülés: a Kisvárda nem bírt másodosztályú ellenfelével

2019.07.06. 19:04
Ugyan az előzetesen tervezett Vác elleni mérkőzés az ellenfél csapata körüli bizonytalanság miatt elmaradt, mégsem maradt felkészülési meccs nélkül a Kisvárda labdarúgócsapata, amely a szlovák másodosztályú Slavoj Trebisov ellen a felvidéki Tőketerebesen lépett pályára, és 1–1-es döntetlent játszott.

A Slavoj januárban járt Kisvárdán, az akkori edzőmeccsen 0–0-s döntetlen született.

A kisvárdaiak egy zenei fesztivál miatt a szomszédos Cigándon tartották pénteki edzésüket, ahol kiváló körülmények között készülhettek Miriuta László tanítványai.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Slavoj Trebisov (Tőketerebes, szlovák II.)–Kisvárda 1–1 (1–1)
Tőketerebes, 200
néző. V: Dusek (szlovák)
KISVÁRDA, 1. félidő: Minca – Hej, Rubus, Kravcsenko, Protics – Cukalasz, Szőr – Hugo Seco, Grozav, Kovácsréti – Negrut. 2. félidő: Zöldesi – Melnik, Beriosz, Elek Ádám, Baranyai (Délczeg) – Karaszjuk, Lucas – Gosztonyi, Ilics, Sassá – Tischler
G: Hován, ill. Negrut (11-esből)

A KISVÁRDA FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 24.
Felkészülési mérkőzések:
Július 3.: Kisvárda–FK Minaj (ukrán II.) 4–1 (Cukalasz 2, Grozav 2)
Július 6.: Slavoj Trebisov (Tőketerebes, szlovák II.)–Kisvárda 1–1 (Negrut – 11-esből)
Július 10.: Kisvárda–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
Július 13.: Kisvárda–Diósgyőri VTK
Július 17.: Kisvárda–Kaposvári Rákóczi (Budapesten)
Július 20., 17.00: Vasas FC (NB II)–Kisvárda
Július 20., 19.00: Vasas FC (NB II)–Kisvárda
Július 27.: Kisvárda–Gyirmót (NB II)