Felkészülés: kétgólos győzelmet aratott az NB I újonca

2020.07.11. 13:22
A következő idényt már a labdarúgó NB I-ben megkezdő Budafoki MTE 2–0-ra legyőzte az ETO FC Győrt a két csapat szombati, zárt kapus felkészülési mérkőzésén.

Az eto.hu összefoglalója szerint Priskin Tamás les címén meg nem adott gólja után négy perccel került előnybe a Budafok: Kovács Krisztián középre fejelt labdájára Kulcsár Kornél csapott le, aki laposan a jobb alsó sarokba passzolt (1–0). eto.hu összefoglalója szerint Priskin Tamás les címén meg nem adott gólja után négy perccel került előnybe a Budafok: Kovács Krisztián középre fejelt labdájára Kulcsár Kornél csapott le, aki laposan a jobb alsó sarokba passzolt (1–0).

A 63. percben megduplázta előnyét a Budafok, Skribek Alen szerzett labdát, jobbra tartó lövése Ruisz Barnabás keze mellett a kapufáról a hálóba pattant (2–0).