Felkészülés: Holender góljával megvan a Honvéd első sikere

2019.01.25. 15:21
A Budapest Honvéd Holender Filip 79. percben szerzett találatával 1–0-ra legyőzte az ukrán első osztályú Olimpik Donecket negyedik, egyúttal utolsó törökországi felkészülési mérkőzésén – számolt be róla a honvedfc.hu.

A döntő találat előtt David N'Gog szerzett labdát, kiugratta Holendert, aki elsőre még a kapusba lőtte a ziccert, a kipattanóból viszont a kapuba emelt (1–0). David N'Gog szerzett labdát, kiugratta Holendert, aki elsőre még a kapusba lőtte a ziccert, a kipattanóból viszont a kapuba emelt (1–0).

A Honvéd keretéből Djordje Kamber sérülés miatt hiányzott, illetve a beteg Horváth András és Nagy Gergő sem léphetett pályára.

BUDAPEST HONVÉD–OLIMPIK DONECK (ukrán) 1–0 (0–0)
Lara. Vezette:Komarickij (fehérorosz)
HONVÉD. 1. félidő: Gróf – Batik, Lovric, Kálnoki-Kis – Mezgrani, Beglarisvili, Fousseni, Gazdag, Uzoma – Danilo, Tischler. 2. félidő: Gróf – Batik, Lovric, Dino – Mezgrani (Heffler, 69.), Banó-Szabó, Kálnoki-Kis (Szendrei, 56.), Gazdag (Cipf, 69.), Kukoc – Holender, N'Gog
Gólszerző: Holender (79.)

A BP. HONVÉD TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
január 2., szerda
Edzőtábor:január 16–26., Lara (Törökország)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK (helyszín: Törökország)
Január 18., 15.30: Bp. Honvéd–PFK Ludogorec Razgrad (bolgár) 2–4 (Tischler, Cipf)
Január 22., 11.00: Bp. Honvéd–FK Ahmat Groznij (orosz) 1–1 (N'Gog)
Január 23.: Bp. Honvéd–FC Aarau (svájci) 1–1 (Danilo)
Január 25.: Bp. Honvéd–FK Olimpik Doneck (ukrán) 1–0 (Holender)