Felkészülés: Dzsudzsák korábbi csapata legyőzte a Haladást

2016.06.22. 17:40
Az NB I-ben szereplő Haladás labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 1–0-ra kikapott az orosz Dinamo Moszkvától.

Mint a haladas.hu írja, meglátszott, hogy mindkét gárda a felkészülés közepén tart, hiszen egyik csapat sem mozgott igazán frissen.haladas.hu írja, meglátszott, hogy mindkét gárda a felkészülés közepén tart, hiszen egyik csapat sem mozgott igazán frissen.

Noha voltak magyar helyzetek, gólt csak a Dinamónak sikerült szereznie: az oroszok a nyolcvanadik percben büntetőhöz jutottak, Fatos Beqiraj pedig nem is hibázott, a jobb alsó sarokba bombázott (1–0).

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
HALADÁS–DINAMO MOSZKVA (orosz) 0–1
Bad Winsbach. V:
Koch
HALADÁS (az első félidőben): Rózsa – Angyal, Jancsó, S. Wils, Bosnjak – Kovács, Rácz – Martínez, Williams, Tóth Martin, Török. A második félidőben: Rózsa (Gyurján, 60.) – Schimmer, Jagodics, Hegedűs, Jánvári (Garda, 88.) – Iszlai, Németh M. – Szőke (Tihanyi, 80.), Calvente (Tóth Máté, 80.), Halmosi – Sóós