Az NB I újraindulása előtt összecsapás egymással az Újpest és a Paks (Fotó: Réti Zsolt)

 

Mint ismert, a fővárosi lila-fehérek az MTK elleni mérkőzéssel avatják fel a Szusza Ferenc Stadion új gyepét. Négy nappal később, május 20-án pedig a Paks lesz a vendég a Megyeri úton – adta hírül az ujpestfc.hu.

Mindkét találkozó zárt kapus lesz.

A Paks és az Újpest az NB I 2019–2020-as kiírásában már nem játszik egymással. A fővárosiak pályaválasztása mellett mindkétszer döntetlen lett a végeredmény, míg Pakson az újpestiek nyertek 4–2-re.

AZ NB I ÁLLÁSA – INNEN FOLYTATJÁK
  1. Ferencvárosi TC 23 16 5 2 44–19 +25 53
  2. Mol Fehérvár FC 25 15 5 5 47–23 +24 50
  3. Mezőkövesd Zsóry FC 25 13 6 6 37–21 +16 45
  4. Puskás Akadémia FC 25 10 9 6 39–31 +8 39
  5. Diósgyőri VTK 25 11 4 10 35–33 +2 37
  6. Budapest Honvéd 25 9 7 9 25–32 –7 34
  7. Kisvárda 25 9 4 12 35–36 –1 31
  8. Debreceni VSC 24 9 3 12 36–44 –8 30
  9. Újpest FC 24 8 5 11 31–37 –6 29
10. Paksi FC 25 8 4 13 30–42 –12 28
11. Zalaegerszegi TE FC 25 7 7 11 34–37 –3 28
12. Kaposvári Rákóczi FC 25 3 1 21 19–57 –38 10

NB I
AZ 1. FORDULÓ ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSE
Május 23., szombat
15.55:
Ferencváros–Debrecen (Tv: M4 Sport)

A 20. FORDULÓ ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSE
Május 27., szerda
20.00:
Újpest–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

26. FORDULÓ
Május 29., péntek

20.00: Kaposvár–ZTE FC (Tv: M4 Sport)
Május 30., szombat
16.55:
Kisvárda–Újpest (Tv: M4 Sport)
19.00: Diósgyőr–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)
21.05: Paks–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport)
Május 31., vasárnap
18.55: Bp. Honvéd–Debrecen (Tv: M4 Sport)
21.05: Puskás Akadémia–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

27. FORDULÓ
Június 5., péntek
20.00:
Debrecen–Kaposvár
Június 6., szombat
16.55:
Mezőkövesd–Paks
19.00: Mol Fehérvár–Kisvárda
21.05: Újpest–Bp. Honvéd
Június 7., vasárnap
18.55:
ZTE FC–Puskás Akadémia
21.05: Ferencváros–Diósgyőr 

28. FORDULÓ
Június 9., kedd
16.55:
Kisvárda–Mezőkövesd
19.00: Újpest–Debrecen
21.05: Bp. Honvéd–Mol Fehérvár
Június 10., szerda
16.55: Diósgyőr–ZTE FC
19.00: Puskás Akadémia–Kaposvár
21.05: Paks–Ferencváros

29. FORDULÓ
Június 12., péntek
20.00:
Mezőkövesd–Bp. Honvéd
Június 13., szombat
16.55:
Ferencváros–Kisvárda
19.00: Debrecen–Puskás Akadémia
21.05: ZTE FC–Paks
Június 14., vasárnap
19.00: Kaposvár–Diósgyőr
21.05: Mol Fehérvár–Újpest

30. FORDULÓ
Június 16., kedd

19.00: Kisvárda–ZTE FC
21.05: Bp. Honvéd–Ferencváros
Június 17., szerda
19.00:
Diósgyőr–Puskás Akadémia
19.00: Mol Fehérvár–Debrecen
19.00: Paks–Kaposvár
21.05: Újpest–Mezőkövesd

A 31. FORDULÓ MŰSORA
Június 19., péntek
20.00:
ZTE FC–Bp. Honvéd
Június 20., szombat
16.55: Mezőkövesd–Mol Fehérvár
19.00: Puskás Akadémia–Paks
21.05: Ferencváros–Újpest
Június 21., vasárnap
19.00: Kaposvár–Kisvárda
21.05: Debrecen–Diósgyőr

32. FORDULÓ
Június 24., szerda
Mezőkövesd–Debreceni VSC
Mol Fehérvár FC–Ferencváros
Újpest FC–ZTE FC
Bp. Honvéd–Kaposvár
Kisvárda–Puskás Akadémia
Paksi FC–Disógyőri VTK

33. FORDULÓ
Június 27., szombat
Ferencváros–Mezőkövesd
Diósgyőri VTK–Kisvárda
Puskás Akadémia–Bp. Honvéd
Kaposvári Rákóczi–Újpest FC
ZTE FC–Mol Fehérvár FC
Debreceni VSC–Paksi FC