Női kosárlabda Ek: nem bírta a második félidőt a Cegléd

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
2017.11.02. 21:05
A Cegléd 76–59-es vereséget szenvedett saját közönsége előtt a francia Landes csapatától csütörtökön a női kosárlabda Európa-kupa negyedik fordulójában.

A nagyszünetben még négy ponttal a Cegléd vezetett, a második félidőben azonban a franciák a maguk javára fordították az összecsapást. A ceglédiek csoportjuk harmadik helyén állnak.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-KUPA
G-CSOPORT, 4. FORDULÓ
Ceglédi EKK–Landes (francia) 59–76
(22–16, 13–15, 13–20, 11–25)
Cegléd, 850 néző. V: Faur (román), Sentürk (török), Vavrová (cseh)
Cegléd: Medgyessy 7, Zsovár 2, Popovics 4, Mokango 9, MAKSZIMOVICS 8. Csere: Nagy-Bujdosó 9/9, KATONA 16, Kányási 2, Lelik, Kobolák 2, Filipowicz V., Ruttner Zs. Vezetőedző: Cziczás László
Landes: DUMERC 19/6, Ayim 9, SKORICS 15/3, CASAS 14/3, Bravard 3. Csere: Milapie 4, Sissoko 2, Plagnard 10/6, Limouzin. Vezetőedző: Cathy Melain
Az eredmény alakulása. 3. perc: 4–2. 5. p.: 7–9. 9. p.: 9–9. 12. p.: 14–21. 15. p.: 16–27. 17. p.: 28–33. 26. p.: 40–45. 34. p.: 51–54. 38. p.: 55–60
Kipontozódott: Medgyessy (31.p.), Turner (38.p.)
Cziczás László:
– Az elmúlt hónapos csúcsterhelés most jött ki a csapaton. A második félidőben totálisan elkészültünk az erőnkkel és ezt maximálisan kihasználta a nagyon erős Landes.
Cathy Melain: – A második félidőre feljavultak a dobásaink és jobban is védekeztünk. Nagyot küzdöttünk, jobban bírtuk erővel és fontos győzelmet arattunk.