Női kosár NB I: még mindig hibátlan a Szekszárd

NSO/MTI NSO/MTINSO/MTI NSO/MTI
2017.11.19. 20:13
A Szekszárd a papírformának megfelelően simán legyőzte a Vasast a női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd 57–79
(15–16, 21–27, 8–21, 13–15)
Pasaréti út, 250 néző. V: Hervay, Goda, Vida B.
Vasas: KALU 10, Böröndy V. 5, MÉRÉSZ 11/3, Kaposi-Demeter 2, Karakasevics 6. Csere: Dúl 4/3, Heljic 4, Tóth O. 7/3, Dombai 8, Ambrus, Farkas F., Szmailbegovics. Edző: Földi Attila
Szekszárd: Studer Á. 4, Erkic 4, Bálint 4, Mansaré 6, McCALL 18/3. Csere: OBLAK 10/6, KRNJICS 21, Kis V. 2, GEREBEN 10, Studer Zs. Edző: Djokics Zseljko
Az eredmény alakulása. 4. perc: 4–4. 8. p.: 10–9. 13. p.: 21–29. 17. p.: 31–34. 24. p.: 38–51. 27. p.: 42–59. 33. p.: 48–64. 38. p.: 56–72
Kipontozódott: Oblak (40. p.)
Földi Attila:
– Egy remek csapat ellen sikerült tisztességesen helytállni. Voltak dolgok, melyekkel elégedett vagyok, és voltak, melyekkel nem. Örülök, hogy nem egy lefutott meccs volt, a Szekszárdnak meg kellett dolgoznia a győzelemért. Próbálunk javítani a hibáinkon.
Djokics Zseljko: – Köszönöm a szurkolóinknak, hogy szép számmal elkísérték a csapatot. Mentálisan nagyon rendben vagyunk. Amit a szünetben kértem, azt a lányok megcsinálták. A harmadik negyedben dőlt el a mérkőzés. Gratulálok a fiatal Vasasnak.KOSÁRLABDA