Női kosár NB I: a Csata 32 ponttal verte meg a sereghajtót

MTI MTIMTI MTI
2019.11.06. 22:37
A sereghajtó PINKK-Pécsi 424 csapata hetedik mérkőzését is elveszítette a női kosárlabda NB I alapszakaszának szerdai játéknapján. A baranyaiak ezúttal a vendég NKE-FCSM Csata együttesétől kaptak ki.

NŐI KOSÁRLABDA NB I
PINKK-PÉCSI 424–NKE–FCSM CSATA 65–97 (11–14, 14–30, 16–19, 24–34)
Kozármisleny, 50
néző. Vezette: Tőzsér, Söjtöri, Vida J.
PINKK: Tenyér, STACH 19/6, Szücs L. 6, LANDRY 23, Zsilinszky 4. Csere: Vári 7, Jáhni, Kovács K. 6, Horváth Zs. Edző: Vanja Milijkovic
CSATA: HORVÁTH B. 14/3, Angyal 3/3, LELIK 22/12, Radócz 5/3, GUSTAFSON 17. Csere: Friskovek 13/3, CANNON 8, Mányoky 6, Boros 7/3, Solymosi 2. Edző: Tursics Krisztián
Az eredmény alakulása. 3. perc: 4–2. 6. p.: 7–5. 13. p.: 11–18. 17. p.: 19–31. 23. p.: 28–51. 26. p.: 33–52. 33. p.: 49–69. 37. p.: 61–80
Kipontozódott: Tenyér (35. p.), Stach (38. p.)
Vanja Milijkovic:
– Ugyanazok a problémák jöttek elő, mint az előző mérkőzéseken, most is sok labdát adtunk el. Jól kezdtünk, de amint alábbhagyott a koncentrációnk, visszaestünk. Voltak jó perceink, de elvétve láttam azt a csapattól, amit szeretnék. Az utolsó négy percben túlzó lett a különbség.
Tursics Krisztián: – Sikerült megszereznünk zsinórban a hatodik győzelmünket, így stabil pozícióból mehetünk a válogatott összetartása és meccse miatt beiktatott szünetre. Nem kezdtünk túl jól, de szerencsére tíz játékost tudtam rotálni. Azzal elégedetlen vagyok, hogy sok lepattanót hagytunk az ellenfélnek, és sok eladott labdánk volt. NŐI KOSÁRLABDA NB I