Férfi kosár Euroliga: Hanga kiváló volt, de a Barca kikapott

2017.12.08. 23:13
Hanga Ádám hasznos és ponterős játéka ellenére a Barcelona hazai pályán 83–68-ra kikapott a címvédő Fenerbahcétól a férfi kosárlabda Euroliga pénteki játéknapján.

Az első negyedben a két triplát beszóró és 10 perc játék után nyolc ponttal álló Hanga vezetésével jobban állt a Barcelona (28–22), de a címvédő törökök 31–24 után egy 10–0-s futással fordítottak, majd a fordulás után egy 8–0-val végleg megléptek.

Csapata legeredményesebb játékosaként Hanga Ádám kezdőként 30 perc játék alatt 15 pontot (3/5 dupla, 2/3 tripla, 3/3 büntető), 3-3 gólpasszt és pattanót, 1-1 blokkot és szerzett labdát, 2 eladott labdát, valamint 3-3 beütött és kiharcolt faultot jegyzett.

A Fenerbahce (8–3) a 3., a Barcelona (4–7) a 11. helyen áll a 16 csapatos mezőnyben – vezet a CSZKA Moszkva (9–2).