Férfi kosár: a Baskonia simán legyőzte Hangáékat

KEZDŐ5.HU KEZDŐ5.HUKEZDŐ5.HU KEZDŐ5.HU
2018.06.04. 23:19
A spanyol férfi kosárlabda-bajnokság elődöntőjének első mérkőzésén nem volt egy súlycsoportban Hanga Ádám jelenlegi és korábbi csapata – a Baskonia 25 ponttal verte meg a Barcelonát.

A spanyol bajnokságban a héten elkezdődött az elődöntő, hétfőn a Kirolbet Baskonia és az FC Barcelona Lassa párharcának első mérkőzésére került sor. A találkozó első három negyedében végig jobban játszottak a második kiemelt hazaiak – a vitoriai együttes úgy nyert 25 ponttal, hogy az utolsó 10 percet elvesztette (86–61).

Hanga Ádám ezúttal csereként 21 és fél percet töltött a parketten, ami alatt 7 pontot (2/5 dupla, 0/1 tripla, 3/5 büntető), 2 lepattanót, 1-1 gólpasszt, blokkot és eladott labdát, illetve 2 beütött és 8 kiharcolt faultot jegyzett, 10 VAL-lal csapata egyik legjobbja volt.