NŐI KÉZILABDA NEMZETKÖZI KUPÁK, 2019–2020 
BAJNOKOK LIGÁJA EHF-KUPA
Győr Siófok
Ferencváros Érd
  Vác
  DVSC

BAJNOKOK LIGÁJA 

TUDNIVALÓK
A női BL lebonyolítása nem változott a legutóbbi szezonhoz képest. A négy négyes csoportból az első három jut tovább, az így állva maradó 12 együttes két hatos csoportban folytatja a küzdelmeket a középdöntőben. Innen nyolc csapat jut tovább a negyeddöntőbe, ahol oda-visszavágós párharcokban találkoznak a felek, és a győztesek bejutnak a budapesti négyes döntőbe (2020. május 9–10.). 

CSOPORTKÖR

AZ A-CSOPORT ÁLLÁSA
 1. Metz Handball (francia) 2 2 74–54 +20  4
 2. Vipers Kristiansand (norvég) 2 1 1 55–47 +8  2
 3. Podravka (horvát) 2 1 1 51–64 –13  2
 4. FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 2 2 50–65 –15  0
A-CSOPORT 
1. FORDULÓ (október 5–6.)
Vipers Kristiansand (norvég)–FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 32–21
Metz Handball (francia)–HC Podravka Vegeta (horvát) 40–26
2. FORDULÓ (október 13.)
FTC-RAIL CARGO HUNGARIA–Metz Handball (francia) 28–34
HC Podravka Vegeta (horvát)–Vipers Kristiansand (norvég) 25–24
3. FORDULÓ (október 19–20.)
FTC-RAIL CARGO HUNGARIA–HC Podravka Vegeta (horvát) okt. 19., szombat, 15.00 
Vipers Kristiansand (norvég)–Metz Handball (francia)  
4. FORDULÓ (november 2–3.)
Metz Handball (francia)–Vipers Kristiansand (norvég)  
HC Podravka Vegeta (horvát)–FTC-RAIL CARGO HUNGARIA nov. 2., szombat, 20.00
5. FORDULÓ (november 8–9.)
FTC-RAIL CARGO HUNGARIA–Vipers Kristiansand (norvég)  nov. 9, szombat, 19.30
HC Podravka Vegeta (horvát)–Metz Handball (francia)  
6. FORDULÓ (november 16.)
Vipers Kristiansand (norvég)–HC Podravka Vegeta (horvát)  
Metz Handball (francia)–FTC-RAIL CARGO HUNGARIA nov. 16, szombat, 19.30

 
A B-CSOPORT ÁLLÁSA
 1. Rosztov-Don (orosz) 2 1 1 54–44 +10  3
 2. CSM Bucuresti (román) 2 1 1 47–45 +2  3
 3. Team Esbjerg (dán) 2 1 1 50–46 +4  2
 4. Perla Lublin (lengyel) 2 2 43–59 –16  0
B-CSOPORT 
1. FORDULÓ (október 5–6.)
Rosztov-Don (orosz)–MKS Perla Lublin (lengyel) 31–21
Team Esbjerg (dán)–CSM Bucuresti (román) 22–24
2. FORDULÓ (október 11–12.)
CSM Bucuresti (román)–Rosztov-Don (orosz) 23–23
MKS Perla Lublin (lengyel)–Team Esbjerg (dán) 22–28
3. FORDULÓ (október 19.)
Team Esbjerg (dán)– Rosztov-Don (orosz)  
CSM Bucuresti (román)– MKS Perla Lublin (lengyel)  
4. FORDULÓ (november 2–3.)
Rosztov-Don (orosz)–Team Esbjerg (dán)  
MKS Perla Lublin (lengyel)–CSM Bucuresti (román)  
5. FORDULÓ (november 9–10.)
MKS Perla Lublin (lengyel)–Rosztov-Don (orosz)  
CSM Bucuresti (román)–Team Esbjerg (dán)  
6. FORDULÓ (november 16–17.)
Rosztov-Don (orosz)–CSM Bucuresti (román)  
Team Esbjerg (dán)–MKS Perla Lublin (lengyel)  
 
A C-CSOPORT ÁLLÁSA
 1. Brest Bretagne (francia) 2 2 72–56 +16  4
 2. Buducsnoszt (montenegrói) 2 1 1 62–58 +4  2
 3. Ramnicu Valcea (román) 2 1 1 58–64 –6  2
 4. Bietigheim (német) 2 2 50–64 –14  0

C-CSOPORT 
1. FORDULÓ (október 4–5.)
SCM Ramnicu Valcea (román)–SG BBM Bietigheim (német) 34–27
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Brest Bretagne Handball (francia) 32–35
2. FORDULÓ (október 12–13.)
Brest Bretagne Handball (francia)–SCM Ramnicu Valcea (román) 37–24
SG BBM Bietigheim (német)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 23–30
3. FORDULÓ (október 19.)
SG BBM Bietigheim (német)–Brest Bretagne Handball (francia)  
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–SCM Ramnicu Valcea (román)  
4. FORDULÓ (november 1–2.)
SCM Ramnicu Valcea (román)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)  
Brest Bretagne Handball (francia)–SG BBM Bietigheim (német)  
5. FORDULÓ (november 10.)
 Brest Bretagne Handball (francia)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)  
SG BBM Bietigheim (német)–SCM Ramnicu Valcea (román)  
6. FORDULÓ (november 16.)
SCM Ramnicu Valcea (román)–Brest Bretagne Handball (francia)  
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–SG BBM Bietigheim (német)  
A D-CSOPORT ÁLLÁSA
 1. GYŐRI AUDI ETO KC 2 2 81–44 +37  4
 2. Krim Ljubljana (szlovén) 2 1 1 54–52 +2  2
 3. Baník Most (cseh) 2 1 1 52–75 –23  2
 4. Sävehof (svéd) 2 2 44–60 –16  0
D-CSOPORT 
1. FORDULÓ (október 6.)
GYŐRI AUDI ETO KC–IK Sävehof (svéd) 35–23
RK Krim Mercator (szlovén)–DHK Baník Most (cseh) 29–31
2. FORDULÓ (október 13.)
IK Sävehof (svéd)– RK Krim Mercator (szlovén) 21–25
DHK Baník Most (cseh)–GYŐRI AUDI ETO KC 21–46
3. FORDULÓ (október 19–20.)
RK Krim Mercator (szlovén)–GYŐRI AUDI ETO KC okt. 19., szombat, 19.30
DHK Baník Most (cseh)–IK Sävehof (svéd)  
4. FORDULÓ (november 2.)
IK Sävehof (svéd)–DHK Baník Most (cseh)  
GYŐRI AUDI ETO KC–RK Krim Mercator (szlovén)  nov 2., szombat, 17.00
5. FORDULÓ (november 9–10.)
IK Sävehof (svéd)–GYŐRI AUDI ETO KC  nov. 9, szombat, 13.30
DHK Baník Most (cseh)–RK Krim Mercator (szlovén)  
6. FORDULÓ (november 17.)
RK Krim Mercator (szlovén)–IK Sävehof (svéd)  
GYŐRI AUDI ETO KC–DHK Baník Most (cseh) nov 17., vasárnap, 18.00

EHF-KUPA

TUDNIVALÓK
A női EHF-kupa lebonyolítása nem változott a legutóbbi szezonhoz képest. A selejtezőben 50 csapat vesz részt, s három forduló után alakul ki a 16-os főtábla mezőnye. Az első selejtezőkörben 32 csapat oda-visszavágós mérkőzései után a másodikban további 18 csapat csatlakozik a 16 továbbjutotthoz - ekkor lép be a sorozatba a Vác és a DVSC is. A harmadik selejtezőfordulóban a továbbjutott 17 klubhoz még hét – köztük a címvédő Siófok és az Érd – csatlakozik, a továbbjutó 12 csapat a négy BL-ből érkező csoportutolsóval kiegészülve alkotja a főtáblát. A csoportküzdelmek 2020. január 4–február 9. között zajlanak, majd jön az egyenes kieséses szakasz, a döntőt jövő év májusának első két hétvégéjén rendezik.
SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, ELSŐ MECCS
október 12.
Vác–Hypo Niederösterreich (osztrák)  26–22
október 12.DVSC–Bayer Werkselfen (német)
35–27
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK
október 19.
Hypo Niederösterreich (osztrák)–Vác

október 19.
Bayer Werkselfen (német)–DVSC

 Továbbjutók:
A 3. fordulóban már a Siófok és az Érd is érintett, sorsolás október 22-én.