Női kézilabda NB I: kikapott az MTK a Mosonmagyaróvártól

2016.05.06. 20:17
Az MTK egy góllal kikapott a Mosonmagyaróvár vendégeként a női kézilabda NB I alsóházi rájátszásának pénteki játéknapján.

NŐI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS A 9-12. HELYÉRT

MOSONMAGYARÓVÁRI KCSE–MTK BUDAPEST 25–24 (12–12)
Mosonszolnok, 300
néző. V: Bonifert, Oláh
MOSONMAGYARÓVÁR: Stojak – Katona F. 2, Csala 2, RAJNOHOVÁ 4, DOMBI 4, Gyimesi 2, Szepesi 4 (2). Csere: Szemerey (kapus), Bouti 1, Kiss N. 2, Morena 1, Gerháth F. 3. Edző: Varga József
MTK: Ignácz-Pethő – Hosszú 1, TERMÁNY 5, Kovács G. 3, Dakos 2, BARNA 5, Szádvári 3. Csere: Valovics 1, Tóth M. 2, Bacíková, Gera, Gorilszka 1, Balog B. 1 (1). Edző: Golovin Vlagyimir
Az eredmény alakulása. 6. perc: 4–2. 11. p.: 4–5. 20. p.: 8–8. 26. p.: 11–9. 32. p.: 15–12. 35. p.: 16–15. 41. p.: 18–18. 48. p.: 22–20. 57. p.: 23–23
Kiállítások: 4, ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 1/1
Varga József:
– Ismét szoros mérkőzést vívtunk. A második félidőben feljavuló átlövőteljesítményünknek köszönhetjük a győzelmet, amelyet Fekete Tamás szurkolónknak ajánlunk.
Golovin Vlagyimir: – A szokásos forgatókönyv szerint alakult a meccs, az utolsó másodpercekben dőlt el a küzdelem. Ma mi voltunk a szenvedő fél.

9. MTK Budapest 10 5 3 2 262–236 +26 13
10. Mosonmagyaróvári KC SE 10 5 2 3 256–232 +24 12
11. EUbility Group Békéscsaba 10 4 1 5 257–256 +1 9
12. Budaörs 10 3 7 219–270 –51 6