Női kézi NB I: az MTK nem bírt otthon a Mosonmagyaróvárral

2016.04.22. 20:17
A női kézilabda NB I-ben a 9–12. helyért folyó rájátszás második fordulójában az MTK hazai pályán 25–25-ös döntetlent játszott a Mosonmagyaróvárral.

NŐI KÉZILABDA NB I
A 9–12. HELYÉRT, 2. FORDULÓ

MTK BUDAPEST–
MOSONMAGYARÓVÁRI KCSE 25–25 (16-13)
Népfürdő utca, 350 néző. V: Bán, Szloska
MTK: Ignácz-Pethő – Faluvégi 3, Horváth D. 2, Bakos 1, Kovács G. 2, BARNA 8, Szádvári. Csere: BALOG B. 5 (5), Baciková 2, Gera 2, Tóth M., Termány, Gorilszka. Edző: Golovin Vlagyimir
MOSONMAGYARÓVÁR: Stojak – Katona, DOMBI 5, GYIMESI 5, Kiss N. 4, Rajnohová 4, Szepesi 4 (2). Csere: SZEMEREY (kapus), CSALA 3, Bouti, Bízik, Gerháth, Morena, Puhalák. Edző: Varga József
Az eredmény alakulása. 8. perc: 5-5. 14. p.: 9-7. 20. p.: 10-11. 26. p.: 13-12. 38. p.: 18-19. 46. p.: 21-20. 56. p.: 22-22
Kiállítások: 2, ill. 10. perc (+ kizárás, Morena)
Hétméteresek: 5/5, ill. 3/2
Golovin Vlagyimir
: – Nehéz mérkőzésre számítottunk, mindkét csapatnak volt esélye a győzelemre, de döntetlen lett, mint legutóbb.
Varga József: – Az alapszakaszhoz hasonlóan, kiélezett küzdelem után döntetlen eredmény született. NŐI KÉZILABDA NB I

A 9–12. HELYÉRT FOLYÓ RÁJÁTSZÁS ÁLLÁSA
9. MTK Budapest 8 4 3 1 214–188 +26 11
10. EUbility Group Békéscsaba 8 4 1 3 207–204 +3 9
11. Mosonmagyaróvári KC SE 8 3 2 3 204–189 +15 8
12. Budaörs 8 2 6 172–216 –44 4