Női kézilabda NB I: a Debrecen otthon hozta a kötelezőt

A Debrecen legyőzte az újonc, sereghajtó Szegedet a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

DVSC-TVP-AQUATICUM–SZEGED KKSE 34–29 (18–15)

Debrecen, 2000
néző. V: Bócz, Wiedemann
DEBRECEN:
Horváth-Pásztor – Varsányi 1, Bárány 2, Karnik Sz. 1, SISKA 5, Kudor 3, Szilágyi Á. Csere: Lajtos (kapus), Bohus-Karnik M., SOPRONYI 5 (1), KELEMEN 4, GORILSZKA 5, SLAKTA 8, Vörös B. Edző: Varga József
SZEGED: Futaki – HÁRS 3, BARJÁN 5, DAJKA 7 (2), Lojpur 1, Cubela 2, Szabó E. 3 (2). Csere: Dobó M. (kapus), MISTRICS 5, Albert, Aron, Gulyás V. 3, Zsilák. Edző: Marosán György
Az eredmény alakulása. 9. perc: 1–5. 15. p.: 8–6. 22. p.: 12–10. 35. p.: 21–16. 52. p: 32–23. 58. p.: 33–29
Kiállítások: 10, ill. 16 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 5/4
Varga József:
– Hamar kezdtük el ünnepelni szurkolóinkat, így az elején egy kicsit beragadtunk. Aztán sikerült javítani, így győzelemmel köszönthettük a húszéves SZUD-ot.
Marosán György: – Öröm ilyen közegben játszani, megérdemelten nyert a csodálatos közönsége által támogatott DVSC. Én sem vagyok szomorú, hiszen ezen a meccsen látszott, hogy van perspektíva a csapatomban.NŐI KÉZILABDA NB I