Női kézi BL: simán kikapott a Ferencváros Bukarestben

2018.10.05. 19:00
Az FTC-Rail Cargo Hungaria 36–31-re kikapott a CSM Bucuresti otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének pénteki nyitányán.

A részletekért kattintson ide! A részletekért kattintson ide!

NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT
CSM BUCURESTI (román)–FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 36–31 (18–13)
Bukarest, 4500 néző. V.: Brunovsky, Canda (szlovákok)
CSM: J. Grubisic – Radicsevics 3, KURTOVIC 6, LEKICS 5, CVIJICS 3, NEAGU 9 (2), MEHMEDOVICS 8, Csere: Ungureanu (kapus), B. Lazovic, Omoregie 2, Manea
Edző: Magnus Johansson
FTC: Bíró B. – Lukács V. 3, Hornyák D. 1, KOVACSICS 5 (1), SNELDER 3, HÁFRA N. 6, SCHATZL NADINE 4. Csere: Malovics, Pena 3, Klivinyi 3, Faluvégi D. 2, Mészáros R., Márton G. 1
Edző: Elek Gábor
Az eredmény alakulása: 9. perc: 7–3. 13. p.: 8–6. 17. p.: 11–6. 25. p.: 13–11. 28. p: 17–11. 37. p.: 23–17. 42. p.: 26–19. 49. p.: 29–25. 53. p.: 33–26. 58. p.: 34–30
Kiállítások: 8, ill. 2 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 1/1
Magnus Johansson:
– Fantasztikus volt ilyen légkörben a csarnokba lépni, és a nézők hatvan percen át kiváló kézilabdát láthattak. A Ferencváros is jól teljesített, arra kényszerített bennünket, hogy végig a legjobb tudásunk szerint játsszunk. Boldog vagyok, hogy nyertünk, de ez még csak az első lépés volt, folytatnunk kell a munkát.
Elek Gábor: – Megérdemelten nyert a Bukarest. A támadójátékról szólt ez a mérkőzés, a védekezésre egyik fél sem lehet büszke. A játék képe alapján viszont nem vallottunk szégyent, elég sok sérülés nehezítette a felkészülésünket és még ezen a meccsen is sokan félig sérülten kézilabdáztak, viszont mindenki mindent megtett, hogy ma jó eredményt érjünk el és ez örömteli számunkra.