Női kézi: 22 személyt állítottak elő Debrecenben a balhé után

2015.03.14. 11:49
A pénteken lejátszott DVSC–Békéscsaba női kézilabda-mérkőzésen (32–29) kitört verekedés után 22 személyt állítottak elő Debrecenben.

Zsúfolásig megtelt a debreceni Hódos Imre Sportcsarnok a női NB I keleti rangadójára, csak a vendégszektor maradt üresen, ám a 8. percben befutott kéttucatnyi békéscsabai szurkoló. Nem maradtak sokáig, a 18. percben ugyanis elszabadult a pokol. Egy zászlót próbált elvenni a vendégektől egy hazai drukker, míg a csabaiak a sérelmet némiképp túlreagálva mázsás kordonelemeket kezdtek hajigálni.

A csapatok az öltözőbe menekültek, a rendezők pedig néhány perc alatt helyreállították a rendet, és a meccs a viharsarki hívek nélkül folytatódott.

A dehir.hu beszámolója szerint pénteken összesen 22 személyt állítottak elő Debrecenben. A szurkolókat rendbontás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vonták felelősségre a rendőrök.