Férfi kézilabda NB I: tízgólos győzelmet aratott a Pick Szeged

2010.12.12. 20:31
Idei utolsó hazai pályán vívott bajnokiján a Pick Szeged 28–18-ra legyőzte a Balatonfüredet. Ezen a vasárnapon ez volt az egyetlen mérkőzés a férfi kézilabda-bajnokságban.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
15. FORDULÓ
PICK SZEGED–BALATONFÜREDI KSE 28–18 (17–10)
Szeged, 800 néző. V: Nagy F., Turóczy
SZEGED: TATAI – NAGY N. 6 (1), LÉKAI 6, SULC 6 (2), Zubai Sz. 1, Katzirz 3 (2), Törő 3. Cs: Mikler (kapus), Herbert, Vadkerti, Bajorhegyi, Baláz 1, Grünfelder, Butenko 2. Edző: Skaliczki László
BALATONFÜRED: SZATHMÁRI – Tombor 2, Lelkes 3, Ivanov 1, Kis Á., PÁSZTOR I. 5 (3), Salamon 2. Cs: Szabó T. (kapus), Sandrk 3 (2), Bakos D. 1, Németh L., Zdolik 1 (1), Kemény, Szöllősi. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása. 6. p.: 2–3. 11. p.: 4–6. 16. p.: 6–9. 20. p.: 9–9. 26. p.: 14–10. 34. p.: 17–12. 43. p.: 22–14. 52. p.: 24–16. 58. p.: 27–17
Kiállítások: 10, ill. 20 perc
Hétméteresek: 6/5, ill. 6/6
Skaliczki László: – Az őszi hazai teljesítményünkkel elégedett vagyok. Sikereink eléréséhez nagy támogatást kaptunk lelkes közönségünktől.
Sótonyi László: – Húsz percen át egyenrangú ellenfelei voltunk a Picknek, a buta kiállítások azonban megpecsételték sorsunkat.