Férfi kézi BL: a Flensburg óriási hajrá után nyert Párizsban

H. D.H. D.
2020.09.23. 22:28
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 2. fordulójában a PSG hiába vezetett a szünetben négy, később öt góllal is, hazai pályán 29–28-ra kikapott a Flensburgtól.

A PSG győzelmét sokáig semmi és senki sem veszélyeztette a Flensburg ellen: a hazaiak a szünetben néggyel vezettek, majd a 38. percben már ötgólos előnyük volt (23–18). A hajrában aztán a kapuban parádézó Benjamin Buricnak köszönhetően visszajöttek a meccsbe a németek, sőt, meg is nyerték azt 29–28-ra.PSG győzelmét sokáig semmi és senki sem veszélyeztette a Flensburg ellen: a hazaiak a szünetben néggyel vezettek, majd a 38. percben már ötgólos előnyük volt (23–18). A hajrában aztán a kapuban parádézó Benjamin Buricnak köszönhetően visszajöttek a meccsbe a németek, sőt, meg is nyerték azt 29–28-ra.

A Porto a szünetben három góllal vezetett, majd 27–25-re legyőzte a Meskov Bresztet. A B-csoportban az Aalborg hazai pályán könnyed győzelmet aratott, a dán csapat 38–29-re nyert a Motor Zaporizzsja ellen. Akárcsak az 1. fordulóban, a Motor 19 éves magyar irányítóját, Melnyicsuk Viktort ezúttal sem nevezték a keretbe.

A Kielce–Mol-Pick Szeged mérkőzésről ide kattintva olvashat részletesebben.