Férfi kézi NB I: tízgólos szegedi győzelem Gyöngyösön

2012.11.21. 20:19
A Pick Szeged végig vezetve 32–22-re nyert Gyöngyösön a férfi kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
12. FORDULÓ
B.BRAUN GYÖNGYÖS–PICK SZEGED 22–32 (10–13)
Gyöngyös, 1300 néző. V: Baranyi, Szloska
GYÖNGYÖS: Hudák – Szalafai 1, Oláh 2, FREY 4 (1), DEBRECZENI 3, SZABÓ P. 5, Gazdag 1 (1). Cs: Tamási (kapus), Sándor Á., Varsandán M. 2, Doros, Sándor R. 2, Gúnya 2, Bakos. Edző: Nagy Károly
SZEGED: TATAI – NAGY N. 5, ZUBAI 5, Ancsin 3, Blazsevics, Vadkerti A. 1, LARHOLM 5 (1). Cs: Mikler (kapus), Sulc 2, Balogh 1, Czina, Buday 3 (1), Pribanics 4, Kekezovics 3, Fekete, Hegedűs. Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása. 6. perc: 1–4. 12. p.: 1–7. 18. p.: 4–10. 24. p.: 6–12. 36. p.: 13–15. 42. p.: 15–20. 48. p.: 15–25. 54. p.: 20–30
Kiállítások: 4, ill. 8 perc
Hétméteresek: 6/3, ill. 3/2
Nagy Károly: – Az eleje és a vége volt katasztrofális, kezdetben nem tudtuk felvenni a ritmust, a végén pedig már erővel nem tudtuk tartani a lépést. Buta hibákat vétettünk, rengeteg ziccer maradt ki, amiből könnyű gólokat kaptunk.
Skaliczki László: – Már nem először kezdtünk kiválóan, hét egyes vezetésünknél megtörhettük volna a Gyöngyöst. A második félidőben a nagyobb meccsrutinunk kamatozott.