Férfi kézi NB I: Tatabányán sem szerzett pontot a Vecsés

2018.11.02. 19:58
Továbbra sincs pontja az újonc Vecsésnek a férfi kézilabda NB I-ben, miután pénteken kilenc góllal kikapott a Tatabánya vendégeként.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
GRUNDFOS TATABÁNYA KC–VECSÉSI SE 32–23
(15–10)
Tatabánya, 900
néző. V: Asztalos B., Bárkányi G.
TATABÁNYA:
Székely M. – JUHÁSZ Á. 4, Vranjes 2, Ilyés 1, Sipos A. 1, GRIGORAS 5, Pásztor Á. Csere: Bartucz (kapus), SZÖLLŐSI B. 6, VUJOVICS 6 (2), Schäffer, ROZNER 4, Rosta 3, Fekete D. Edző: Matics Vladan
VECSÉS:
Kránitz – RADOSAVLJEVICS 4 (3), Vojinovics 1, Benmiloud 2, Marczinkó, Lendvay 1, Antal L. 2. Csere: Vitáris, Kálomista (kapusok), Nagy A., Simányi 3, Antal M. 1, SPEKHARDT 4, Takó 3 (1), Vízler 2 (1). Edző: Damir Sztojanovics
Az eredmény alakulása. 7. p.:
4–1. 11. p.: 6–4. 17. p.: 10–4. 24. p.: 11–8. 38. p.: 20–14. 47. p.: 25–20. 53. p.: 29–20
Kiállítások:
4, ill. 6 perc
Hétméteresek:
3/2, ill. 6/5
Matics Vladan: –
Tipikus válogatott „szünet” utáni mérkőzés volt. Örülök, hogy három meghatározó játékosunk nélkül is hoztuk a mérkőzést. De ideges voltam, mert az első félidőben a jobbszárnyuk, a másodikban pedig a bal gyengélkedett. Éppen ezért nem tudtam még több játékpercet adni fiataljainknak. Persze a kilencgólos győzelem nem rossz, de jobban kell az ilyen meccseken is koncentrálnunk.
Damir Sztojanovics: –
Örülök, hogy egy nagyon jó és erős Tatabánya ellen a megbeszélt taktika jó részét sikerült megvalósítanunk. Úgy érzem, mérkőzésről-mérkőzésre fejlődünk. Az ilyen kemény találkozókon pedig megalapozhatjuk, hogy majd a velünk azonos játékerőt képviselő együttesek ellen kiharcoljuk az élvonalban maradást.