Férfi kézi NB I: nyolcgólos Csurgó-siker a Vác ellen

2012.12.01. 21:01
A férfi kézilabda NB I 13. fordulójában a harmadik helyen álló Csurgó hazai pályán 29–21-re legyőzte a Vácot.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
13. FORDULÓ
CSURGÓI KK–VÁCI KSE 29–21 (16–9)
Csurgó, 900 néző. V: Natkai, Szalay
CSURGÓ: Wyszomirski – Herbert, Grebenár 4, Miss 3, SZÖLLŐSI 10, NAGY M. 3, Borsos. Cs: Pallag (kapus), Cifra, Széles 4 (2), OLÁH G. 2, Vadkerti G. 1, Országh, Kedzo 2, Simon B., Kovacsics. Edző: Imre Vilmos
VÁC: Nagy L. – SZIKRA 5, Bajorhegyi 1, NIKOLICZA 3, Pál 2 (1), Munkácsi, Korsós 3. Cs: Vitáris (kapus), Székely, Simányi 1, György 1 (1), Császár, TYISKOV 5, Kökény, Szabó T., Gábori. Edző: Rosta István
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–3. 10. p.: 6–6. 15. p.: 10–7. 28. p.: 15–9, 37. p.: 20–11. 48. p.: 25–16. 53. p.: 27–17. 55. p.: 29–19
Kiállítások: 4, ill. 2 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 3/2
Imre Vilmos: – Ezt a magabiztos győzelmünket fiatal, elhunyt barátom, Takács József emlékének ajánlom.
Rosta István: – Az első félidőben a lengyel válogatott Wyszomirski kapussal, a második félidőben a szlovák válogatott Vadkertivel nem bírtunk. A realitás érvényesült.