Férfi kézi NB I: közel álltak a bravúrhoz a juniorok

2013.10.29. 20:04
Nem bírt egymással a Juniorválogatott és az Orosháza a férfi kézilabda NB I keddi játéknapján. A 27–27-re végződő találkozón a juniorok 13–12-re vezettek a szünetben, ám a vendégek végül pontot raboltak.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
Juniorválogatott–Orosháza 27–27
(13–12)
Balatonboglár, 300 néző. V: Horváth Zoltán, Simó András
Junior Válogatott: Borbély, Gyene 4, Pordán 1, Bánhidi 4, Törteli 3, Faluvégi 1, Kovacsics 3. Csere: Miklós, Duber, Bujdosó 1, Vaskó, Vizes 6 (3), Nagy 3, Vasvári 1, Horváth, Szeitl. Edző: Csoknyai István
Orosházi FKSE Linemar: Herjeczki, Balda 4, Milovic, Benmiloud 1, Buday 6 (4), Cifra 5 (1), Németh L. 1. Csere: Ivanisevic, Raffai, Harsányi 1, Berta, Morva 4, Varsandán 1, Maric , Mazic 4, Bali. Edző: Vladan Jordovic
Az eredmény alakulása. 5. perc: 0–5. 11. p.: 5–5. 17. p.: 7–8. 26. p.: 11–10. 31. p.: 14–12. 34. p.: 14–14. 42. p.: 18–20. 51. p.: 21–25. 58. p.: 26–27
Kiállítások: 12, ill. 10 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 7/5
Mestermérleg
Csoknyai István: Gondoltuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, készültünk is erre, mégis rosszul és álmosan kezdtük a mérkőzést. Az ellenfél nagyon gyorsan 5 gólos előnyre tett szert, de szerencsére a félidő végére megfordítottuk az állást, rendeződtek soraink. A második félidő elején érezhető volt a kevés gyakorlás és a fáradtság is a fiúkon, ezért forgattam a rendelkezésre álló játékosokat. Szívvel és szerencsével sikerült kiharcolni a döntetlent. Gratulálok a fiaimnak, megérdemelték ezt az eredményt.FÉRFI KÉZILABDA NB I