Férfi kézi NB I: gólzáporos mérkőzésen szoros csurgói siker

2012.12.07. 20:50
A férfi kézilabda NB I 14. fordulójának pénteki mérkőzésén a harmadik helyen álló Csurgó szoros mérkőzésen 37–35-re nyer a Pécs vendégeként.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
PÉCSI VSE–CSURGÓI KK 35–37 (17–17)
Pécs, 500 néző. V: Bacs, Bán
PÉCS: Bősz – Papp M. 1, Lévay, HAJDÚ G. 7, Hajdú T. 2, SZÖLLŐSI B. 11, SZEPESI 8 (5). Cs: Zaklajda (kapus), Szögi 4, Szakcsi, Kurbely 2, Bujtár, Milovits. Edző: Koleszár György
CSURGÓ: Wiszomirsky – Miss 3 (2), Kedzo 2, Simon B. 1, SZÖLLŐSI SZ. 7, GREBENÁR 7, SZÉLES 6. Cs: Pallag (kapus), Herbert 1, Vadkerti 2, Borsos, OLÁH G. 7 (4), Cifra, Nagy M. 1. Edző: Imre Vilmos
Az eredmény alakulása. 15. perc: 10–7. 23. p.: 12–14. 37. p.: 20–23. 51. p.: 29–33. 56. p.: 32–33.
Kiállítások: 6, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 8/6
Koleszár György: – Számunkra abszolút vállalható eredmény született, az ötvenedik perc körül koncentrálhattunk volna egy kicsit jobban.
Imre Vilmos: – Kiváló támadójátékkal szereztünk nagyon fontos két pontot Pécsett, ami nem mindegyik riválisunknak sikerült.