Férfi kézi NB I: Gebhardt győzelemre vezette a Komlót

2017.12.15. 19:43
A Komló 23–19-re nyert Dabason a nyolcgólos Gebhardt Ádám vezérletével a K&H férfi kézilabdaliga pénteki mérkőzésén.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
ALAPSZAKASZ
DABAS VSE KC–SPORT36-KOMLÓ 19–23 (9–8)
Dabas, 1200
néző. V: Bíró Á., Kiss O.
DABAS: HOLLÓ – Országh 2, Petrovszki 1, Slachta 1, Bíró 1, Halász 4, Kekezovics 2. Csere: Kovács (kapus), Bakos, Szöllősi O., Simovics 1, Lókodi 2, Lepsényi, Pocsai 4 (3), Zakics 1, Szabó. Edző: Tomori Győző
KOMLÓ: Granic – GEBHARDT 8 (2), Obradovic 1, MARKOVICS 6 (1), JERKOVIC 4, Pribanic 2, Szunajko 1. Csere: Selymes (kapus), Katzirz, Szögi, Balázs, Wéber1 (1), Szkokán, Grünfelder, Kovács M., Hoffmann. Edző: Kilvinger Bálint
Az eredmény alakulása. 7. perc: 2–1. 15. p.: 5–4. 23. p.: 7–5. 34. p.: 11–9. 40. p.: 11–15. 47. p.: 14–16. 54. p.: 17–20
Kiállítások: 2, ill. 8 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 6/4