Férfi kézi NB I: az FTC csak megszorongatta a Csurgót

2017.11.12. 18:32
A Csurgó 29–27-re nyert a Ferencváros vendégeként a K&H férfi kézilabdaliga 9. fordulójában.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
FTC–CSURGÓI KK 27–29 (12–14)
Budapest,
Elek Gyula Aréna, 800 néző. Vezette: Andorka, Hucker
FTC: Zernovic – BENIS 4, Marczinkó 3, Pál G. 3, Benmiloud 1, Grebenár 1, Pálos 2 (1). Csere: Nagy L. (kapus), Rédai 1, PORDÁN 5, Oláh T., Kocsi, Nagy M. 6 (5), Bali 1, Bujdosó. Edző: Adorján Gábor
CSURGÓ: BARTUCZ – VASICS 15 (3), Hadziomerovic 1, Ferreira 4, J. Mikita 1, CEHTE 4, Radjenovics 2. Csere: Balogh T. (kapus), Josic, Jerebie, Hanusz, Tóth A. 1, Vasvári, Szeitl E., Gazdag 1. Edző: Bencze József
Az eredmény alakulása. 8. perc: 5–4. 12. p.: 5–8. 15. p.: 7–8. 24. p.: 9–13. 33. p.: 14–18. 39. p.: 18–20. 46. p.: 22–23. 56. p.: 24–27
Kiállítások: 6, ill. 4 perc
Hétméteresek: 7/6, ill. 3/3
Adorján Gábor:
– Dicsérhető a Csurgó, kettővel többet hibáztunk, mint ami belefért volna. A csapat nagyon jól küzdött, néha jól is játszott. A kapusteljesítményünk nem volt az igazi, nagyon sok gólt kaptunk átlövésből.
Bencze József: – Nehéz mérkőzés volt, mert a Ferencvárosnak remek a kerete. Az első félidőben a védekezésünk nagyon jól működött, a folytatásban gyermeteg hibákból kaptunk gólt, ami megnehezítette a végjátékot.