Férfi kézi NB I: a szünetben iksz, a végén közte kilenc

2012.12.16. 20:20
A Tatabánya hazai pályán legyőzte a Ceglédet a férfi kézilabda NB I 15. fordulójában. A szünetben még döntetlenre álltak a csapatok (16–16), a végére azonban bedarálta ellenfelét a Tatabánya, és kilenc góllal győzött (34–25).
FÉRFI KÉZILABDA NB I
15. FORDULÓ
Grundfos Tatabánya KC–Ceglédi KKSE 35–26 (16–16)
Tatabánya, 500 néző. Vezette: Bács, Bán
TATABÁNYA: Szente – Törő 1, PORDÁN 8, Dobó, Kiss Á. 2 (1), Kos, Harsányi 3. Csere: Kiss O. (kapus), LELE 7, Salamon 3, URBAN 5, Bodó, Iváncsik Á. 3, Rossoni 2, Putics Bence 1. Edző: Debre Viktor
CEGLÉD: Lengyel Z. – Hódi 3, ACUSI 7 (3), Bíró 3, Dengi 1, Tóth E., Savon 3. Csere: Misael, Erdélyi (kapusok), Tóth N., Lepsényi 3, Pocsai 1, Benke 2, Takács B. 3, Csőke. Edző: Kökény István
Az eredmény alakulása. 4. perc: 2–3. 15. p.: 9–8. 24. p.: 14–12. 34. p.: 16–17. 40. p.: 22–18. 48. p.: 26–19. 54. p.: 30–22
Kiállítások: 6, ill. 14 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 3/3
Debre Viktor: – A borzalmas első félidő után a másodikban megváltozott minden. Ekkor már jó teljesítményt nyújtottunk. Mivel rengeteg problémával bajlódunk, már csak a szerdai, váci meccset szeretnénk túlélni.
Kökény István: – Az első félidőben jók voltunk, a másodikban tizennyolc perc alatt három gólt lőttünk.