Férfi kézi NB I: a Csurgó vesztét egy Győri okozta

2017.04.09. 14:29
A Balatonfüred a kilenc gólt szerző Győri Mátyás vezérletével 22–18-ra nyert a Csurgó vendégeként a K&H férfi kézilabdaliga vasárnapi mérkőzésén.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
CSURGÓI KK–BALATONFÜREDI KSE 18–22 (8–9)
Csurgó, 800
néző. V: Herczeg, Südi
CSURGÓ: Balogh T. – VARJÚ 5, Astrashapkin 3, Hadziomerivic 1, Oslak 3, Faluvégi 3, Gazdag 2 (1). Csere: Balogh Á. (kapus), Pordán, Hornyák, Géczi, Halász L. 1, Radjenovics, Rodrigues, Jerebie, Mikita J. Edző: Sótonyi László
BALATONFÜRED: Andó – Déber, Kemény 6, Debreczeni 1, Gerdán, Győri 9 (3), Varsandán. Csere: Kiss (kapus), Kancel, Szilágyi 1, Máthé, Nemes, Németh B. 2, Petrovszki 3, Gábori, Vasvári. Edző: Csoknyai István
Az eredmény alakulása. 7. perc: 4–3. 19. p.: 5–7. 35. p.: 9–10. 46. p.: 12–15. 53. p.: 14–19. 58. p.: 16–22
Kiállítások: 8 ill. 16 perc
Hétméteresek: 3/1, ill.3/3
Sótonyi László:
– Megérdemelten nyert a Balatonfüred, végig kontrollálta a mérkőzést. Fejetlenül, elképzelés nélkül játszottunk támadásban. Nagyon hiányzott Hanusz Egon az irányító posztról.
Csoknyai István: – A sérülések miatt három belső emberrel játszottuk le a mérkőzést, illetve felnőtt kapusok nélkül. Gratulálok a csapatomnak a fontos pontok megszerzéséért.K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA