Férfi kézi NB I: a Cegléd félidőt nyert a Veszprém ellen

2018.03.06. 19:42
A Veszprém 29–23-ra nyert Cegléden a K&H férfi kézilabdaliga alapszakaszában. A második félidőben egy góllal a hazaiak voltak a jobbak.

A Veszprém szombaton 17.15-től a Szegeddel játszik hazai pályán.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
CEGLÉDI KK SE–TELEKOM VESZPRÉM 23–29 (11–18)
Cegléd, 1050
néző. V: Szakállas, Varasdi
CEGLÉD: PALLAG – Hódi, Borsos 3, Juhász 3, GRBOVICS 4, Radnic 2 (1), RADOVICS 4 (2). Csere: Mojszilov (kapus), Hajdu 2, Szabó 2, Tóth 1, Müller, Megyeri, Imregi 2, Dávid, Csapi. Edző: Jakab László
VESZPRÉM: ALILOVIC – UGALDE 4, Dzsamali 2, NILSSON 4, Ligetvári 3, Tönnesen 2, MARGUC 4. Csere: Nenadics 4, Schuch, Borzas 2, Ancsin 3, Sulic 1. Edző: Ljubomir Vranjes
Az eredmény alakulása. 7. perc: 1–5. 11. p.: 3–9. 25. p.: 6–16. 43. p.: 13–26. 56.p.: 22–28
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 5/3, ill. 1/0
Jakab László:
– Sztárcsapat ellen játszottunk, amelynek sok sikert kívánok a Bajnokok Ligájában. A szépszámú közönségünknek megháláltuk a szurkolást, játékban elég jót nyújtottunk. Gratulálok a srácoknak!
Ljubomir Vranjes: – Minden játékosom szerepelt, akit szerettem volna, hogy pályára lépjen ma. Többen otthon maradtak pihenni, néhányan pedig a padon maradtak. Sokat hibáztunk ebben a felállásban, mert így keveset játszottunk együtt, de ez a veszprémi szinthez túl sok hiba. Jól harcolt a Cegléd, és örülök, hogy ott sok fiatal játszott.