Férfi kézi BL: a Flensburgnak a 20 gól és Röd 1/8-a is belefért

2019.10.09. 21:31
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 4. fordulójában a Flensburg 20–17-re legyőzte a továbbra is pont nélküli PPD Zagrebet.

A nyeretlen zágrábiak kezdték jobban a mérkőzést, a 7. percben már 3–1-re vezettek. A vendégek többször is elmentek három, majd a 16. percben néggyel is (4–8), és még a 25. percben is ennyi volt a felek között (6–10). Ekkor azonban megtorpant a horvát együttes, Johannes Golla pedig három góllal visszahozta a házigazdát (10–10).

A Flensburg még a 48. percben is hátrányban volt (14–15), de egy négygólos szériával végül megtörte ellenfelét. A házigazdában a mind az öt lövését értékesítő Golla volt a legeredményesebb, Magnus Röd viszont kifejezetten pocsék napot zárt, hiszen nyolc lövéséből csak egy ment be. A vendégek részéről Zlatko Horvat jutott ötig.