Kézilabda: újabb magyar EHF-kategóriás bírópáros

A „számonkérés” végén EHF-játékvezetői diplomát kapott a Bíró Ádám, Kiss Olivér kettős.

Szucsánszki: Aki sokat kapott egy klubtól, megpróbálja valahogy visszaadni

<strong>INTERJÚ. </strong>Az FTC irányítója a BL-negyeddöntőről, a szezon csúcspontjáról, a válogatottról és jövőbeni terveiről.

Férfi kézilabda: megműtötték a Szeged kulcsemberét

A Veszprém elleni bajnoki döntő első meccsén törött ujjal védő kapus felépülése 6-8 hétig is eltarthat.

Női kézi: a Győri Audi ETO-nál már a jövő évi BL-siker a téma

Természetesen a bajnoki cím és az idén elveszített Magyar Kupa elhódítása is cél.

Női kézi NB I: a Kecskemét vállalja az indulást az élvonalban

Az NB I/B Keleti csoportjának bajnoka szerb, ukrán és szlovák válogatottal erősít.

Férfi kézi: amikor Ibra segített bulit szervezni Vranjesnek

A svéd csatár egyetlen dolgot kért honfitársától az amszterdami legénybúcsúért.

Férfi kézi NB I: Ezért mindig érdemes mezt húzni − Iváncsik

Szurkolóikkal együtt énekelték az Érik a szőlőt Szegeden a magyar bajnokságot megnyerő veszprémiek.

Férfi kézi NB I: Az első meccs volt a párharc kulcsa – Sabaté

„Nem sokan dobtak harminc gólt a Veszprémnek, a huszonhét kapott viszont sok” – Pastor.

Női kézi NB I: érdi győzelemmel kapaszkodik a Mosonmagyaróvár

Az óváriak pontszámban beérték a Kisvárdát és a Budaörsöt a záró forduló előtt.

Férfi kézi NB I: hárommal nyert a Szeged, a Veszprém a bajnok!

A Veszprém sorozatban tizedszer lett bajnok, összesen pedig már huszonötödik végső sikerét aratta.

Nyert otthon a Szeged, de ismét a Veszprém a bajnok

Sorozatban tizedszer, összességében 25. alkalommal lett aranyérmes a bakonyi gárda.

Női kézi NB I: orosz válogatott játékost igazolt a Fehérvár

A klubnál folytatja emellett a magyar nemzeti csapatot is megjáró Temes Bernadett.

Női kézilabda: kirabolták a győriek egykori játékosát

Andrea Lekicstől 5000 eurót zsákmányolt a szkopjei tolvaj.

Női kézi: „Sok idő kell, hogy összerakjuk a csapatot”

Kim Rasmussen: A lehető legtöbbet próbálom kihozni magamból, de ha ez nem elég, elmegyek.

Női kézi NB I: a Fradi 40 fölé jutott, otthon nyert a Győr

Az MTK csarnoka beázott a Fradi elleni meccs előtt • A Mosonmagyaróvár óriási bajban.

Női kézi: Rasmussen kijelölte keretét a vb-selejtezőre

A kapitány újra behívta Triscsukot, Mayert és a békéscsabai szélsőt.

Férfi kézi BL: ezért optimista Eklemovics a final four kapcsán

A Veszprém sportigazgatója szerint biztató a csapat elmúlt időszakban mutatott játéka.

Női kézi: egy átlövő és egy balszélső is távozik a DVSC-től

Siska Pálma az újonc Kecskemétnél folytatja a pályafutását.

Férfi kézi: arany után búcsú – Iváncsik Tamás távozhat

A 34 éves jobbszélsőnek tavaly ősszel szerződéshosszabbítási ajánlatot tett az Elverum.

Női kézilabda: a Vác 136-szoros válogatott beállóval erősített

A váciak szerződtették Diószegi Nikolettet is és hosszabbítottak Szanja Radoszavljeviccsel.

Férfi kézi: Iváncsik Tamás norvég bajnok lett

Az Elverum az alapszakasz után a rájátszást is megnyerte.

Női kézi: aranyéremmel búcsúzott el a norvég klasszis

Gro Hammerseng-Edin utolsó mérkőzésén is győzelemre vezette a Larvikot.

Női kézi: nyolc év után visszajutott az élvonalba a Vasas

Kovács Péter csapata a mindent eldöntő mérkőzésen kilenc góllal győzött Gárdonyban.

Férfi kézi: a Göppingennek találták ki az EHF-kupát

Története során negyedszer lett a sorozat legjobbja a német csapat.

Férfi kézi NB I: törött ujjal védett a Szeged kapusa a döntő első felvonásán

José Manuel Sierra ráadásul szinte végig remek teljesítményt nyújtott.

Női kézi: Bradeanu mindenkit meglepett a kupagyőzelem után

A korábbi győri irányító hiába hosszabbított a Bukaresttel, váratlanul bejelentette visszavonulását.

Férfi kézi: Az életem feléről szólt ez a mérkőzés – Gulyás

A profi játékot abbahagyó szélső sajnálja, hogy nem szerepelhetett utolsó veszprémi meccsén.

Férfi kézi: Császár svájci csapata megvédte bajnoki címét

A Kadetten Schaffhausen a magyar válogatott Császár Gábor vezérletével megvédte címét a svájci férfi kézilabda-bajnokságban.

Női kézi NB I: eldőltek a dobogós helyek, érdi öröm

Az FTC bebiztosította Bajnokok Ligája-indulását a DVSC sima legyőzésével.

Férfi kézi NB I: jelentős előnyt szerzett a Veszprém a döntő visszavágójára

A férfi kézilabda NB I bajnoki döntőjének első felvonásán Veszprémben hat góllal nyert a hazai csapat a Szeged ellen. Az első félidőben még kétgólos előnnyel fordultak a vendégek, de a második félidőben megfordította a meccset a Veszprém, és nagy különbséggel győzött, így jó esélye van a bajnoki cím megszerzésére. A visszavágó szerdán, Szegeden lesz.

Parádés második félidővel közel a bajnoki címhez a Veszprém

A szünetben még a Szeged vezetett, de a Veszprém megrázta magát, és nagy győzelmet aratott.

Kézilabda: Mocsai Lajos életműdíjat kapott az MKSZ-től

Pénteken a Magyar Kézilabda-szövetség 2017-es éves közgyűlésén a Török Bódog-életműdíjjal tüntették ki Mocsai Lajost, az MKSZ tiszteletbeli elnökét.

Férfi kézi NB I: a Szeged nagy esélye a bajnoki döntő

A Veszprém nem spórolhat az első meccsen • Pastor kis meglepetést szeretne idegenben.

Férfi kézi Ligakupa: az Eger nyerte meg az első kiírást

A Balmazújváros nem tudta ledolgozni tekintélyes hátrányát.

Női kézi NB I: nagy lépést tett a bennmaradás felé a Kisvárda

A Mosonmagyaróvárnak bravúrral van szüksége az utolsó két fordulóban.

Női kézi: izlandi válogatott beállóssal erősít a Debrecen

Az európai élmezőnyben is kimagasló belső védő érkezik a magyar csapathoz.

Férfi kézilabda: bajnok lett a Veszprém BL-riválisa

A PSG-ben William Accambray és Nikola Karabatic a 9. aranyát ünnepelhette.

Kézilabda: Veszprémben soha semmi nem elég – Sabaté

Nagyon elégedett a szezonnal a hazai közönségtől szombaton búcsúzó spanyol edző.

Kézilabda: új utánpótlásképző centrum Kisvárdán

Kárpát-medencei Kézilabda Akadémia néven utánpótlásképző centrum kezdi el működését szeptemberben Kisvárdán – jelentette be Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter.

Női kézi NB I: hónapokra kidőlt a válogatott szélső

A játékos ebben a szezonban már biztosan nem lép pályára.